Aktualności

29.06.2019

DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL w Targach Kielce wystartował

To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.

DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL w Targach Kielce wystartował

DUB IT to ulubiona impreza kielczan, która już od ośmiu lat inauguruje wakacyje w Targach Kielce. W tym roku targi nabrały nowej jakości dzięki współpracy z działem tuningu firmy Inter Cars S.A.

Dwa ostatnie dni czerwca upłyną odwiedzającym DUB IT Inter Cars Tuning Festival w Targach Kielce naprawdę emocjonująco!

Chętni będą mogli zobaczyć 200 klasycznych aut z różnych epok - począwszy od lat 30tych, aż po 90te. Na wystawie w hali A i C zaparkowały również oldschoolowe motocykle. To prawdziwa lekcja historii dla młodzieży, a dla starszych nuta nostalgii podczas tego festiwalu modyfikowanych samochodów.

Wśród atrakcji nie brakuje takich, które wywołają dreszcze...chodzi oczywiście o  DRIFT TAXI. W tym roku można zobaczyć aż 50 driftowozów! Najodważniejsi mogą usiąść na miejscu pasażera w tych szalonych maszynach i poczuć się jak bohaterowie filmu Tokio Drift. 

Do prezentacji podczas Drift Battle w Targach Kielce wyselekcjonowane zostały auta profesjonalnie przygotowane do tego typu przejazdów, które modyfikowanemechanicznie, elektronicznie i wizualnie. W tym roku za kierownicą Drift Battle zobaczymy także kobiety!

Zwiedzanie wszystkich hal kieleckiego ośrodka wystawienniczego i terenów zewnętrznych może być męczące, dlatego organizatorzy zadbali o to, aby nikt nie wyszedł głodny. Przed halą E zaparkowały kuchnie na czterech kołach, czyli foodtrucki. W ich różnorodnym menu każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie (dostępny: tutaj) znajdują się także zawody dla fanów dobrego brzmienia w samochodach, SuperOES, pokazy Monster Trucka, czy możliwość sprawdzenia się w symulatorach dachowania i zderzenia.

Targi potrwają przez dwa dni 29-30 czerwca, ekspozycja otwarta dla zwiedzających jest od 10.00 do 18.00, zapraszamy!

(JL)

 


Polecane aktualności