Aktualności

28.09.2019

Ekipa KIDS' TIME na targach Mir Detstva 2019

Już od 25 lat rosyjskie targi stanowią platformę komunikacyjną i informacyjną w branży i oferuje firmom wystawiającym możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności ekspertów.

Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce
Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce

Mir Detstva w Moskwie to międzynarodowa wystawa produktów i usług dla dzieci i młodzieży. Już od 25 lat rosyjskie targi stanowią platformę komunikacyjną i informacyjną w branży i oferują firmom wystawiającym możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności ekspertów. Odwiedzający mogą znaleźć szczegółowe i wyczerpujące informacje na temat najnowszych osiągnięć, trendów, produktów i usług w różnych dziedzinach. Mir Detstva odbywa się corocznie we wrześniu w Moskwie. Tegoroczna edycja odbyła się w terminie od 24 do 27 września. 

Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce promujących Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME – drugą największą tego typu wystawę w Europie. Zespół targów KIDS’ TIME prezentował potencjał wydarzenia, a także przedstawiał ofertę nadchodzącej edycji, która odbędzie się od 19 do 21 lutego 2020 roku. 

Wyjazd ekipy KIDS' TIME na targi Mir Detstva odbył się w ramach projektu „UWE - Usługi wsparcia eksportu dla innowacyjnych firm oraz produktów Klastra Logistyczno Transportowego "Północ - Południe. 

(MB) 


Polecane aktualności