Aktualności

19.05.2017

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017 w Targach Kielce

Centrum Kongresowe Targów Kielce oferujące nowoczesne sale konferencyjne oraz wnętrza zaprojektowane z myślą o intensywnych szkoleniach, ale również odpoczynku, od dziś do niedzieli stało się gigantycznym gabinetem stomatologicznym

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017 w Targach Kielce

Organizator festiwalu – Wydawnictwo Kwintesencja przygotował program szkoleniowy o bezprecedensowej różnorodności, w profesjonalnym wydaniu ponad 30 wykładowców pod kierownictwem Prof. dr hab. Stanisława Suliborskiego.

Licówki ceramiczne - estetyka, trwałość i główny problem - okluzja: jak dobrze go rozwiązać”, „Uśmiech dziąsłowy - piękne wyzwanie stomatologii estetycznej: dokładne planowanie i precyzyjne kształtowanie tkanek miękkich i twardych”, „Rehabilitacja funkcjonalna pacjenta z zaburzeniami okluzji - odbudowy kompozytowe” – to tylko niektóre tematy, które będą poruszane przez klinicystów z Polski, Włoch, Niemiec, Rumunii i Słowacji.

Spotkanie stomatologii praktycznej to także bogata ekspozycja firm zajmujących się sprzedażą artykułów niezbędnych w codziennej pracy stomatologów, prezentujących najnowsze technologie stosowane w branży.

Rozpoczęty w piątek, 19 maja w Targach Kielce Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS potrwa do niedzieli.

(UK)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności