Aktualności

10.10.2019

Fluid-Power, Control-Stom, Plastpol na targach MSV

Przedstawiciele Targów Kielce na Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV

Międzynarodowa promocja FLUID-POWER i CONTROL-STOM
Międzynarodowa promocja FLUID-POWER i CONTROL-STOM

Od 7 do 11 października 2019 r. w brneńskim Centrum Wystawienniczym odbywa się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Maszynowych MSV.

MSV to przewodnie targi przemysłowe w Europie Środkowej. Co roku uczestniczy w nich ponad 1600 wystawców i 80 tysięcy zwiedzających z całego świata. Ponad połowa wystawców i zwiedzających to goście z zagranicy. W Brnie nie mogło zabraknąć zatem przedstawicieli Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER oraz Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM.

Przewodnimi tematami przedsięwzięcia już od kilku lat jest Przemysł 4.0 i fabryka cyfrowa, czyli automatyzacja, robotyzacja i digitalizacja. Korzyściami wprowadzenia tych rozwiązań są między innymi oszczędność siły roboczej oraz zwiększenie wydajności pracy i wartości dodanej. Zdaniem ekspertów, digitalizacja procesów produkcyjnych jest jednym z najważniejszych kierunków współczesnego rozwoju.

Wyjazd przedstawicieli Targów Kielce na Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV odbył się w ramach projektu „UWE - Usługi wsparcia eksportu dla innowacyjnych firm oraz produktów Klastra Logistyczno Transportowego "Północ - Południe. 

(AO)


Polecane aktualności