Aktualności

15.04.2016

Harmonia i siła charakteru

Klub Karate Morawica podczas projektu Bezpieczna Woda

Harmonia i siła charakteru

Rozmowy o bezpieczeństwie i odpowiedzialnym wypoczynku podczas wakacji okraszone były przez organizatorów ciekawymi spotkaniami ze świata sportu i kultury.

Mogliśmy zobaczyć piękne pokazy akrobatyczne Agnieszki Marczak, posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu wspaniałej Ani Wieleńska. Dzieci i młodzież, który pilnie szkolili się pod okiem ratowników spotkali się również ze sportowcami z VIVE Tauron Kielce, Korona Kielce, Effector Kielce, Krystianem Herbą oraz… karatekami ze Stowarzyszenie Sportu Rekreacji i Zdrowia Klub Karate Morawica KKM.

O Klubie Karate Morawica

Powstałe w sierpniu 2013 r. morawickie Stowarzyszenie ma na celu działalność non-profit w zakresie wyrównania szans na prowadzenie aktywnego trybu życia, szczególnie wśród dzieci i młodzieży z terenów gminy Morawica oraz ościennych. To założenie realizuje organizacja zajęć karate trzy razy w tygodniu, udział w turniejach, warsztatach, seminariach międzynarodowych, obozach zimowych i letnich. Poza walorami zdrowotnymi cennym jest kształtowanie wśród wszystkich ćwiczących postaw samodyscypliny i szacunku dla innych - zgodnie z motto założyciela Karate Kyokushin sosai Masutatsu Oyama „Dążenie do doskonałości, to zadanie na całe życie”i  „Droga karate zaczyna się i kończy na uprzejmości”.

Dzieci z klubu z powodzeniem startowały w kilku turniejach o zasięgu lokalnym i regionalnym plasując się wielokrotnie w ścisłej czołówce.

(mb)

 

Zobaczcie relację zdjęciową z występu. Fot. Patryk Ptak


Galeria zdjęć


Polecane aktualności