Aktualności

21.03.2017

Inteligentne napędy elektrohydrauliczne firmy Rotork na targach EXPO-GAS

Jednym z wielu wystawców, który zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązanie, podczas targów EXPO-GAS 2017, jest firma Rotork Polska z inteligentnymi napędami elektrohydraulicznymi z serii SI/Skilmatic

Inteligentne napędy elektrohydrauliczne firmy Rotork na targach EXPO-GAS

Kieleckie targi to wydarzenie dedykowane firmom i producentom z branży gazowniczej. W tym roku podczas Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS 2017, które odbędą się od 26 do 27 kwietnia, już po raz dziewiąty, eksperci i wystawcy będą mieć okazję do spotkania i wymiany poglądów, prezentacji i przeanalizowania nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz do zbudowania kontaktów biznesowych i handlowych.

Firma Rotork Polska jest liderem na rynku producentów napędów i sterowania przepływem, obejmujący swoją działalnością każdy sektor w którym przepływ gazów lub cieczy musi być kontrolowany.

 

Seria napędów SI/Skilmatic

Innowacyjna seria napędów Skilmatic SI3, oferuje unikalne i niezawodne rozwiązania w zakresie przejazdu awaryjnego oraz sterowania ciągłego procesem w zaworach ćwierćobrotowych. Napędy zostały specjalnie zaprojektowane do pracy w aplikacjach krytycznych, gdzie wykorzystują funkcję przejazdu awaryjnego w postaci zintegrowanego mechanizmu sprężyny powrotnej lub akumulatora. Teg typu wykonanie, zapewnia najbardziej niezawodny sposób na pozycjonowanie zaworu do ustalonej wcześniej pozycji awaryjnej, tak, aby spełnić wymagania danego procesu.

Seria autonomicznych napędów Skilmatic łączy prostotę elektrycznego działania z precyzją sterowania hydraulicznego i niezawodnością mechanicznego przejazdu awaryjnego. Dzięki wprowadzeniu całkowicie nowatorskiej, inteligentnej kontroli i systemu sterowania, napędy SI3 są doskonałym wyborem dla zaworów dwupozycyjnych, z funkcją awaryjnego zamknięcia w systemach bezpieczeństwa.

SI zapewnia niezawodność sterowania zaworem poprzez połączenie istniejących i sprawdzonych funkcji wersji standardowej z korzyściami płynącymi z wbudowanego wyświetlacza, monitorowania pracy napędu i armatury, tworzenia rejestrów i komunikacji wraz z opcją sterowania sieciami Bus (Profibus, Modbus, Pakscan).

(PŚ)


Polecane aktualności