Aktualności

04.11.2019

KIDS' TIME 2020 rośnie w siłę

Kolejna edycja targów dziecięcych zapowiada się rekordowo. Ponad 25% zgłoszonych dotychczas firm stanowią debiutanci na kieleckiej wystawie. Targi będą zatem większe i bardziej różnorodne niż w ubiegłym roku.

Goście targów mogli zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów artykułów dla dzieci z, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch.
Goście targów mogli zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów artykułów
dla dzieci z, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów
Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Kids' to przegląd najnowszych osiągnięć branży dziecięcej. Wystawa, która z roku na rok odnotowuje kolejne rekordy, odbywać się będzie już po raz jedenasty.

Ubiegłoroczna edycja zgromadziła w kieleckim ośrodku 566 firm z całego świata. Zajęła ponad 20 000 metrów i 9 hal wystawienniczych. KIDS’ TIME 2019 odwiedziło przeszło 8 200 gości. Przyszłoroczna zapowiada się jeszcze bardziej obiecująco.

Spośród zgłoszonych firm, aż 25% stanowią debiutanci, którzy pojawią się w Kielcach po raz pierwszy. Oferta targów będzie zatem bogatsza niż w ubiegłym roku.

Już teraz zachęcamy do zaplanowania swojej wizyty w Targach Kielce. Zapraszamy już od 19 do 21 lutego.

(MB)

 


Polecane aktualności