Aktualności

30.01.2019

Konferencja HEAT not LOST

Podczas wystawy 4Insulation, która odbędzie się między 27 a 28 lutego w Targach Kielce, zostanie zorganizowana IV Konferencja Naukowo – Techniczna HEAT not LOST. Jej pomysłodawcą jest Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju.

Konferencja HEAT not LOST

Konferencja przeznaczona jest dla profesjonalistów, którym nie obcy jest temat izolacji i kogeneracji energetycznej. Spotkanie zostało podzielone na trzy panele. Pierwszy z nich rozpocznie się o 10:00, a wśród prelegentów pojawią się Marek Sutkowski z Horus Energia, Arkadiusz Jatczak z Librac oraz Ewelina Boronowska z POWeeR. Zajmą się między innymi tematem układów wysokosprawnej kogeneracji, odzyskiem energii cieplnej i systemem wsparcia produkcji energii elektrycznej.

Drugi panel skupi się wokół energooszczędności. Piotr Krajewski z Heat not Lost opowie o szukaniu oszczędności energii w przedsiębiorstwie, Mateusz Bartczak z I-Serwis ASFI powie o idei odzysku ciepła z maszyn, Marcin Gańko z KSB Pompy i Armatura poruszy zaś temat energooszczędności w technice pompowej. Uzupełnieniem będzie wystąpienie Jarosława Zgodzja z Marani, który opowie o optymalizacji energetycznych systemów sprężonego powietrza oraz prelekcja Jakuba Wójcika z Sabur, mówiącego o efektywnym zarządzaniu zużyciem mediów.

Trzeci panel rozpocznie się o 14:00 a rozpocznie go Łukasz Mędrecki z Saint Gobain- ISOVER. Odpowie na pytanie izolacja – efektywnie czy efektownie. Międzynarodowego charakteru konferencji dodaje wystąpienie Luisa Lopeza Brunnera, który wygłosić prelekcje „Digital energy effciency self-inspection tool for insulation work”.  Kolejnym mówcą będzie Michał Grzegorczyk z Rocwool Polska z tematem audytu energetycznego. Zuzanna Bieńkowska z STE Global Protection opowie zaś o szkoleniach kadr. Zakończeniem konferencji będzie wystąpienie Michała Nękanowicza z PAROC Polska, który przedstawi Wysokotemperaturowe Izolacje Przemysłowe.

Konferencja jest bezpłatna, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji elektronicznej poprzez stronę www.poweer.pl

Szczegółowy plan konferencji dostępny TUTAJ

(MBr)


Polecane aktualności