Aktualności

19.11.2019

Krystian Herba zaprezentuje rowerowe show w Targach Kielce

W ramach targów Agrotravel&Active Life, które są częścią wydarzenia SLOW LIFE, Krystian Herba pokaże wszystkim uczestnikom mnóstwo zadziwiających sztuczek rowerowych

Spektakularny pokaz w Targach Kielce
Spektakularny pokaz w Targach Kielce

Już niebawem w Targach Kielce odbędzie się spektakularny rowerowy pokaz. Krystian Herba, sześciokrotny rekordzista GUINNESSA, półfinalista drugiej i dwunastej edycji programu MAM TALENT, zaprezentuje triki na rowerze, które zapierają dech w piersi.

Krystian Herba zdobywa tytuły skacząc rowerem po schodach. Jego zamiłowanie do tego wyjątkowo oryginalnego sportu, każdego roku rozwija się coraz bardziej. Sportowiec zdobywa najwyższe budynki na świecie. Dotychczas zdobył osiemnaście obiektów w trzynastu krajach, na czterech kontynentach – to więcej niż ktokolwiek.

Herba to jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Uczestnik i finalista wielu światowych imprez, pięciokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Zobacz człowieka, który posiada 25 lat doświadczenia, uczestniczył w ponad 1000 występach i osiągnął rekordy w 20 krajach.

(AO)


Polecane aktualności