Aktualności

26.09.2019

Międzynarodowa promocja KIDS' TIME

Na wrześniowych targach Kind und Jugend w Kolonii nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce - organizatora jednej z największych wystaw branży dziecięcej w Europie.

Międzynarodowa promocja KIDS' TIME

Niemieckie targi od lat uważane są za jedno z ważniejszych wydarzeń dla branży produktów dla matki i dziecka. Podczas wystawy, która co roku odbywa się w ośrodku wystawienniczym w Kolonii, prezentowane są nowości rynkowe.

W czasie niemieckich targów, przedstawiciele kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego promowali Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME – drugą największą tego typu wystawę w Europie. Zespół targów KIDS’ TIME prezentował potencjał wydarzenia, a także przedstawiał ofertę nadchodzącej edycji, która odbędzie się od 19 do 21 lutego 2020 roku.

Targi KIDS’ TIME to najdynamiczniej rozwijająca się impreza Targów Kielce. Podczas ostatniej edycji wydarzenia zaprezentowało się 566 firm z całego świata na 9 halach wystawienniczych. Jubileuszową i zarazem rekordową edycję Międzynarodowych Targów Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME odwiedziło przeszło 8 200 gości. Liczba wystawców wzrosła względem ubiegłego roku o ponad 10%. Na powierzchni przeszło 20 000 metrów, w 7 halach stacjonarnych i 2 mobilnych, goście targów mogli zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów z 20 krajów świata, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Tym samym, KIDS’ TIME staje się jedną z najbardziej międzynarodowych wystaw w portfolio Targów Kielce.

Wyjazd ekipy KIDS' TIME na targi Kind und Jugend odbył się w ramach projektu „UWE - Usługi wsparcia eksportu dla innowacyjnych firm oraz produktów Klastra Logistyczno Transportowego "Północ - Południe. 

(MB) 


Galeria zdjęć


Polecane aktualności