Aktualności

13.03.2019

Mobilny Terminal Płatniczy dla leśniczego POSPAY na targach LAS-EXPO

Nowość od firmy TAKMA

Mobilny Terminal Płatniczy dla leśniczego POSPAY na targach LAS-EXPO

Mobilny Terminal Płatniczy dla leśniczego POSPAY to pierwsze na polskim rynku połączenie kasy i drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Charakteryzują go bardzo małe gabaryty, waga około 0,6 kg z rolką papieru - te cechy czynią urządzenie bardzo ergonomicznym - mieści się w dłoni

Pospay wyposażony jest w dwa niezależne akumulatory - jeden znajduje się w drukarce a drugi w terminalu. W sytuacji gdy któryś z nich się wyczerpie, wówczas drugi przejmuje jego funkcję co zapewnia długą prace urządzenia bez potrzeby ładowania. Urządzenie może pracować w dwóch trybach - kasowym jako samodzielne urządzenie lud drukarkowym współpracując z dowolnym systemem sprzedaży.

Terminal akceptuje płatności kartami magnetycznymi, chipowymi, zbliżeniowymi a także płatności za pomocą telefonu (BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay), dlatego użytkownik nie musi teraz kupować oddzielnie urządzenia fiskalnego a następnie podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych i zapewnić sobie dostęp do internetu - Pospay zapewnia transmisje danych poprzez sieć GSM dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane w dowolnym miejscu - także w lesie z dala od siedziby kancelarii leśniczego. Płatności obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eServis, lider na rynku kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce, a komunikacja odbywać się może poprzez sieć WiFi, Bluetooth, czy 3G.

Użytkownik musi jedynie zakupić drukarkę - natomiast terminal płatniczy wynajmuje, dzięki czemu nie tylko mniej zapłaci za system, ale przede wszystkim nie martwi się aktualizacjami systemu czy naprawami. Na każdy moduł płatniczy użytkownik otrzymuje dożywotnią gwarancję i kompleksowy serwis a na moduł fiskalny w drukarce 5 letnią gwarancję.

Terminal Pospay jest dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa - inicjatywy Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i MasterCard. W jednostkach Lasów Państwowych obsługę prowadzi firma TAKMA.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targó LAS-EXPO.

(MB)

 


Galeria zdjęć


Polecane aktualności