Aktualności

27.11.2019

O Festiwalu „Przy Kominku” w Radio eM Kielce

Muzyczne przedsięwzięcie w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się od 29 do 30 listopada.

Źródło: Radio eM Kielce
Źródło: Radio eM Kielce

Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń był gościem audycji Radia Em Kielce, gdzie zachęcał do udział w VIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”. Wydarzenie jest znane w całym kraju, w kręgach osób zainteresowanych piosenką turystyczną i poetycką. Uważany jest jednocześnie za najlepiej zorganizowaną imprezę kulturalną w Polsce.

Podczas pierwszego dnia festiwalu, 29 listopada odbędzie się Przegląd Konkursowy, gdzie uczestnicy przeglądu będą walczyć o nagrodę publiczności, Grand Prix Festiwalu, nagrody finansowe oraz specjalną nagrodę imienia Grzegorza Pecela.

Podsumowaniem festiwalu będzie Koncert Galowy Laureatów, który odbędzie się 30 listopada w Sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce. Wśród gwiazd, które wystąpią na scenie są: Sprzedawcy Dymu, zespół pn. Wszystkiego Najlepszego oraz Myszy & Ludzie.

Wydarzeniami towarzyszącymi, w drugim dniu festiwalu będą: Giełda Winyli i Płyt CD oraz Kiermasz Świąteczny. Na muzycznym bazarze, do dyspozycji gości będzie dziesięć tysięcy płyt winylowych oraz kompaktowych, w różnorodnych gatunkach muzycznych. Na kolorowym Kiermaszu Świątecznym zaprezentowana zostanie szeroka oferta regionalnych wyrobów, przedmiotów artystycznych, a także asortymentu o charakterze świątecznym.

Bilety na Koncert Galowy Laureatów można kupić na http://www.dkbialogon.kupbilecik.pl
i we wskazanych punktach sprzedaży (Dom Kultury „BIAŁOGON”; Strefa Outdooru; TARGI KIELCE S.A.). Wstęp na Przegląd Konkursowy i wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.

 

Zapraszamy od 29 do 30 listopada do Centrum Kongresowego Targów Kielce!

Więcej informacji na stronie przykominku.art.pl oraz na stronie Targów Kielce.

 

(MCh)


Polecane aktualności