Aktualności

30.11.2019

O muzyce, ekologii i zdrowiu- Mela Koteluk w Targach Kielce

Wokalistka opowiadała o życiu w zgodzie ze sobą i naturą podczas Slow Life.

O muzyce, ekologii i zdrowiu- Mela Koteluk w Targach Kielce

Popularna piosenkarka Mela Koteluk odwiedziła Kielce podczas wydarzenia Slow Life. Nie bez powodu była gościem podczas tej imprezy- artystka jest wyznawczynią zwolnienia i zdrowego trybu życia. Mela opowiedziała jak ważną rolę odgrywamy w ochronie planety.
„Aktywizuję się i staram się zabierać głos w sprawach dla nas istotnych. To co robię w muzyce jest bezpośrednio sprzężone z tym jak żyję, myślę, co czuję na co dzień, jak pojmuję świat i jakie przyjmuję stanowisko wobec niego.”

Artystka zaapelowała do zwiedzających o rozwagę w wybieraniu produktów i ograniczeniu zużywania wody „Nie myj naczyń w zlewie. Zmywarka zużywa o wiele mniej wody niż mycie pod bieżącą wodą”.
Mela Koteluk wspomniała o swoich nawykach dotyczących ekologii. „Staram się używać roweru i swoich nóg na co dzień. Używam też auta, ale od wielkiego dzwonu. Gdy jestem w Warszawie poruszam się na nogach- również dla zdrowia. Naczynia myję w zmywarce.  Jestem oszczędną osobą i nie wyrzucam- przeczesałam szafy i oddałam ciuchy koleżankom. Co ciekawe obdzwoniłam różne organizacje, ale okazało się, że już nie potrzebują ciuchów- jest ich za dużo. Jedynym miejscem, gdzie te ubrania się przydały był Dom Samotnej Matki”.
Piosenkarka przekonywała słuchaczy, abyśmy byli bardziej oszczędni i dbali o środowisku, w którym żyjemy.

 

(MZ)


Polecane aktualności