Aktualności

26.03.2019

Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10Mpix podczas Dni Druku 2019

Podczas tegorocznych Dni Druku firma SMARTTECH zaprezentuje premierowo swoje najnowsze rozwiązanie - MICRON3D color10Mpix. Urządzenie pozwala na zebranie pełnej geometrii obiektu, a ponadto pozyskuje informacje o kolorze każdego punktu pomiarowego.

Skaner MICRON3D color 10Mpix polską premierą DNI DRUKU 3D
Skaner MICRON3D color 10Mpix polską premierą DNI DRUKU 3D

 

SMARTTECH czołowy polski producent profesjonalnych skanerów 3d  zaprasza na Dni Druku 3D gdzie odbędzie się Polska premiera nowego skanera MICRON 3D color 10 Mpix ze zmienna objętością pomiarową. Po azjatyckiej premierze na targach TCT Asia w Shanghai czas na oficjalne zaprezentowanie nowego flagowego skanera 3D na rodzimym polskim rynku. 

MICRON3D color 10Mpix gwarantuje użytkownikowi pozyskanie precyzyjnych informacji o geometrii i kolorze dowolnego obiektu z dokładnością 0,015mm. Wynikiem pomiaru jest kolorowa chmura o rozdzielczości 400 punktów/mm2 przenosząca w informację X,Y,Z oraz kolorystyczną RGB. Ponadto najnowsza metoda pomiarowa pozwala na skanowanie obiektów ciemnych i błyszczących z metrologiczną dokładnością optycznej współrzędnościowej maszyny pomiarowej. Dzięki certyfikowanej dokładności jest to świetne rozwiązanie zarówno do kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej, jak i wizualizacji.

W Azji skaner został bardzo dobrze przyjęty. Jakość pomiarów zrobiła duże wrażenie na odwiedzających targi i lokalnej prasie.

 

Aby na żywo zobaczyć co potrafi MICRON3D color 10Mpix zapraszamy na stoisko B 32 podczas DNI DRUKU 3D 2019.

(UK)


Polecane aktualności