Aktualności

06.06.2019

Produkty kosmetyczne od Sensolium na AtoPsoriaDerm

Na III Targach dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry zaprezentuje się marka Sensolium.

Sensolium na AtoPsoriaDerm
Sensolium na AtoPsoriaDerm

Marka Sensolium to produkty kosmetyczne do pielęgnacji suchej skóry skłonnej do zmian łuszczycowych i atopowego zapalenia skóry dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Wszystkie produkty marki Sensolium są hipoalergiczne, przebadane dermatologicznie oraz nie zawierają substancji zapachowych. W ofercie marki znajdują się: krem do twarzy i ciała, emulsja pod prysznic, emulsja do kąpieli, szampon oraz hipoalergiczne mydło – pełny opis na stronie www.sensolium.plWłaścicielem marki jest Silesian Pharma Sp. z o.o. - firma oferująca produkty o wysokiej jakości, często poszukiwane przez konsumentów z zachowaniem atrakcyjnych cen. Są to suplementy diety, wyroby medyczne, produkty kosmetyczne, środki spożywcze oraz inne.

Te oraz wiele innych produktów będzie można zobaczyć 8 czerwca podczas III Targów dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry.

(JN)


Polecane aktualności