Aktualności

23.01.2019

Światowy producent wełny mineralnej ROCKWOOL na targach 4Insulation

ROCWOOL to kolejna firma, z której ofertą będą mogli zapoznać się zwiedzający targów 4Insulation. Wystawa odbywa się po raz pierwszy w Targach Kielce, równolegle z targami ENEX oraz EKOTECH.

Światowy producent wełny mineralnej ROCKWOOL na targach 4Insulation

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Firma była pierwszym zachodnim inwestorem, który uruchomił w Polsce produkcję i sprzedaż materiałów izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej. W ciągu 25 lat funkcjonowania na krajowym rynku, wystawa targów 4Insulation zainwestował w nowoczesną  i ekologiczną rozbudowę ponad miliard złotych.

W ofercie firmy, z którą będzie można zapoznać się w Targach Kielce znajdują się wyroby ze skalnej wełny mineralnej służące jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, obiektach przemysłowych i handlowych oraz instalacjach technicznych. 

 

(MBr)

w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i 


Polecane aktualności