Aktualności

03.01.2019

Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w Kielcach otwarte na profesjonalistów!

Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce w dniach 27-28 luty 2019r.

Monterzy, instalatorzy i konserwatorzy - to ich zapraszamy na targi 4INSULATION
Monterzy, instalatorzy i konserwatorzy - to ich zapraszamy na targi 4INSULATION

Celem Targów 4INSULATIONjest stworzenie platformyspotkań producentów i wykonawców izolacji przemysłowych z instalatorami oraz osobami na co dzień pracujących w tej branży. Wydarzenie będzie miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji przemysłowych, produktów i materiałów oraz sposobem nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami polskich, a także zagranicznych firm. Targi są doskonałą okazją do spotkań – także tych dotyczących nowych miejsc pracy.

Branża energetyczna rozwija się w bardzo szybkim tempie, firmy zabiegają więc o specjalistów – monterów, instalatorów czy konserwatorów. Podczas targów 4INSULATION profesjonaliści będą mieli okazję spotkać się z firmami branżowymi oferującymi pracę – to więc nie tylko szansa na wymianę doświadczeń, ale także możliwość rozwoju osobistego i poznania pracodawców oraz pracowników z całej Europy.

Adresatami targów 4INSULATION są profesjonaliści z dziedziny izolacji, firmy przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorzy, konstruktorzy, konserwatorzy instalacji oraz osób kształcących się w zawodzie.

(MBr)


Polecane aktualności