Aktualności

16.03.2019

Telemost Polska-Algieria podczas targów AGROTECH

Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej rozwija transfer nowych technologii na światowych rynkach - rynek w Algierii otwarty na produkty z polski.

Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej za pośrednictwem telemostu, zachęca rodzime firmy nie tylko współtworzenia polskiego stoiska podczas październikowych targów SIPSA-FILAHA, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z Algier
Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej za pośrednictwem telemostu, zachęca rodzime
firmy nie tylko współtworzenia polskiego stoiska podczas październikowych targów
SIPSA-FILAHA, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z
Algier

Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej za pośrednictwem telemostu, zachęca rodzime firmy nie tylko współtworzenia polskiego stoiska podczas październikowych targów SIPSA-FILAHA, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z Algierii. Każdej firmie, która będzie zainteresowana taką współpracą, Centrum zapewnia kompleksową pomoc. Stworzony specjalnie na potrzeby takiej wymiany handlowej portal www.negoce.pl dociera do kontrahentów nie tylko poprzez globalny Internet, ale także rozbudowaną sieć przedstawicieli, partnerów i kontrahentów w wielu krajach świata. Działają oni w systemie MSTTMP - Międzynarodowego System Transferu Technologii, Maszyn i Produktów, rozpowszechniają informacje o zamieszczonych w nim ofertach na terenie własnego kraju, zbierając jednocześnie zamówienia na określone linie technologiczne, maszyny, urządzenia czy produkty.

Ops działalności Centrum oraz wszelkie informacje na temat możliwości zaistnienia na algierskim rynku, są dostępne na stronie www.negoce.pl oraz podstronach portalu, np. www.negoce.org/oferta/oszczednosc-czasu-i-pieniedzy

Zapraszamy na stoisko Centrum, gdzie każdego dnia targów, w godzinach od 12 do 17 odbywa się videokonferencja z m.in. przedstawicielami Polskiego Instytutu Halal. 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska H-20 (hala H). 

(MB)  

 


Polecane aktualności