Aktualności

26.11.2019

W najbliższy weekend w Targach Kielce odbędzie się SLOW LIFE

Warsztaty eco-gotowania i sprzątania, spektakularne pokazy kulinarne, joga i wiele innych atrakcji przygotowanych zostanie dla zwiedzających podczas wydarzenia SLOW LIFE

SLOW LIFE w Targach Kielce
SLOW LIFE w Targach Kielce

Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń był gościem programu „Dobry Dzień z TVP 3 Kielce”. Podczas spotkania na antenie rozmawiano między innymi o organizowanym w najbliższy weekend w Targach Kielce wydarzeniu SLOW LIFE. Łączy ono w sobie cztery duże imprezy targowe: XI Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO, IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY.

Partnerskim regionem tegorocznej edycji Agrotravel&Active Life jest austriacka STYRIA.Gościem reprezentującym ten region będzie ludowy zespół austriacki - Trachtenverein Rossecker, który wystąpi na scenie.

Na gości przedsięwzięcia czeka mnóstwo atrakcji, w tym między innymi warsztaty eco-gotowania, eco-sprzątania, tworzenia ozdób choinkowych, warsztaty jogi z Iwoną Wentą. Do dyspozycji zwiedzających będzie także Strefa Sztuki i Designu, gdzie odbędą się warsztaty fotografii, grafiki komputerowej, szycia toreb z materiału banerowego, Będzie można również wyhodować samodzielnie spirulinę, czyli naturalny glon, który pozytywnie działa na funkcjonowanie organizmu.

Spektakularny pokaz zaprezentuje Krystian Herba, 6-krotny rekordzista Guinnessa, półfinalista programu Mam Talent, który skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na całym świecie, m.in. (PARK INN BERLIN) – NIEMCY, (SWISSOTEL TALLINN) – ESTONIA, (AZ TOWER) – CZECHY, (GULLIVER KIJÓW) – UKRAINA, (RONDO 1 i PAŁAC KULTURY I NAUKI) – WARSZAWA.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Mela Koteluk. Piosenkarka opowie o życiu w zgodzie z naturą i własnym sumieniem. Zmieniła nawyki, potrafi znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, przestała się truć przetworzonym jedzeniem, nauczyła się świadomie pracować z oddechem i radzić sobie z natłokiem myśli.

Do Targów Kielce zapraszamy od 30 listopada do 1 grudnia.

Więcej o wydarzeniu SLOW LIFE znajdziecie na stronie https://kielce.tvp.pl/23441902/dobry-dzien-z-tvp3-kielce Oglądajcie od 43:27.

(AO)


Polecane aktualności