Aktualności

10.09.2019

Welcome Airport Services na AVIATION EXPO

Firma Welcome Airport Services to jeden z największych agentów handlingowych na polskich lotniskach. Podczas AVIATION EXPO będzie można porozmawiać z pracownikami Spółki, którzy przybliżą na czym polega praca obsługi naziemnej.

Welcome Airport Services na AVIATION EXPO

Dla zwiedzających jest to ogromna szansa na zapoznanie się ze specyfikacją pracy agenta obsługi naziemnej samolotów i pasażerów.

welcome1

Welcom Airport Services jest największym pod względem ilości obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Welcome Airport Services jest największym, pod względem obsługiwanych linii lotniczych, agentem handlingowym w Polsce. Spółka świadczy swoje usługi na lotniskach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie. Obecnie zatrudnia około 2200 osób na różnych stanowiskach związanych z obsługą statków powietrznych, pasażerów oraz frachtu lotniczego.

welcome2

Wśród przedstawicieli Welcome Airport Services  będą również obecni pracownicy Welcome Executive  zajmujący się obsługą lotnictwa prywatnego i biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem  potrzeb klientów VIP.

Doskonałość usług gwarantują zapewniając obsługę własnym dedykowanym personelem  oraz współpracując z wyselekcjonowanymi partnerami.

Naszym głównym celem jest:

 THE FIRST CLASS HANDLING

 

Targi Lotnicze AVIATION EXPO już od 27 do 28 września w Targach Kielce.

(JN)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności