TARGI KIELCE OFERUJĄ PAŃSTWU POMOC
W REZERWACJI NOCLEGU PODCZAS POBYTU NA TARGACH 

Zamówienie prosimy przesłać na adres: 

e-mail

Karolina Wychowniec
wychowaniec.karolina@targikielce.pl        

e-mail

Anna Kubicka
kubicka.anna@targikielce.pl


lub na nr faxu 41 365 12 03


W przypadku, jeśli hotel, z którym podpisaliśmy umowę o współpracy, zastosuje inne ceny dla klientów Targów zakwaterowanych za pośrednictwem TK, zwracamy różnicę między ceną zapłaconą a ustaloną z hotelem w obowiązującej umowie z TK, po uprzednim udostępnieniu faktury. 

Hotele dwugwiazdkowe (**)

 

dyminy

 

HOTEL DYMINY
Ocena wg gości targowych: 5

Nowy hotel usytuowany 17 km od Targów Kielce w miejscowości Dyminy przy trasie E73 Kielce-Tarnów. W hotelu znajdują się 42 pokoje o wysokim standardzie wyposażone w łazienkę, telewizor. W każdym pokoju jest dostęp do Internetu. W hotelu znajduje się również restauracja serwująca wyśmienite dania kuchni polskiej jak i europejskiej.

hotele-faraon HOTEL FARAON
Ocena wg gości targowych: 4,5

Niewielki hotel blisko centrum miasta i z dogodnym dojazdem do Targów Kielce. Luksusowe pokoje urządzone w stylu starożytnego Egiptu z dostępem do internetu w każdym z nich. Hotel posiada kameralną restaurację oraz zapewnia strzeżony parking tylko dla gości hotelowych.
 hotele-ibis HOTEL IBIS
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel Ibis Kielce Centrum usytuowany jest w centrum miasta, 5 minut spacerem od głównej ulicy, nieopodal stacji PKP i dworca autobusowego. Jest idealnym miejscem dla gości biznesowych. Jego lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum wystawowego Targi Kielce. Hotel dysponuje 114 klimatyzowanymi pokojami z dostępem do internetu oraz salami konferencyjnymi. Posiada podziemny parking oraz bar dostępny 24/7. Nasza restauracja ugości Państwa polecając dania z makaronów oraz serwując wyśmienity grill.
hotele-maraton HOTEL MARATON
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel w Kielcach usytuowany w obrębie Parku Kultury i Wypoczynku, w sąsiedztwie nowoczesnej Hali Wielofunkcyjnej i stadionu lekkoatletycznego. Do dyspozycji gości siłownia i stadion. Bardzo dobra obsługa, dobry standard pokoi, dobra gastronomia.
hotele-pod-jaskolka Hotel POD JASKÓŁKĄ
Ocena wg gości targowych: 4,5

Obiekt położony w odległości 12 km od Targów Kielce w pięknej okolicy nad zalewem na terenie Oblęgorsko-Suchedniowskiego Parku Krajobrazowego. Obsługa bardzo dobra, gastronomia dobra, standard pokoi - dobry. W pobliżu znajduje się wyciąg narciarski i tor wyścigowy.
cynamon HOTEL CYNAMON
Ocena wg gości targowych: 4,5

Nowy hotel usytuowany 20 km od Targów Kielce w miejscowości Tokarnia przy drodze krajowej nr 7. W hotelu znajduje się 25 pokoi w tym 3 luksusowe apartamenty, każdy pokój wyposażony jest łazienkę, telewizor, oraz internet i telefon. W czasie pobytu w naszym hotelu Goście mogą skorzystać z usług prania i prasowania odzieży oraz pogotowia krawieckiego. Recepcja hotelu udzieli Państwu szczegółowych informacji dotyczących wymienionych usług. W hotelu znajduje się również restauracja dla 70 osób serwująca wyśmienite dania kuchni polskiej.
hotele-moto-raj

MOTEL MOTO-RAJ
Ocena wg gości targowych: 4

Motel usytuowany w odległości około 8 km od Targów Kielce, na terenie toru wyścigowego. Dobry standard pokoi, dobra gastronomia, bardzo dobra obsługa. Do dyspozycji gości restauracja, wypożyczalnia gokartów, miejsce na zorganizowanie imprezy plenerowej (ognisko, grill).

hotele-stadion
HOTEL STADION

Ocena wg gości targowych: 4

Hotel usytuowany w Kielcach, bardzo blisko centrum miasta. Obsługa bardzo dobra, gastronomia i standard pokoi - dobre. W sąsiedztwie najnowocześniejszego stadionu sportowego w kraju oraz dużego zespołu parkowo-leśnego. W pobliżu znajduje się również basen letni.
hotele-zielone-zacisze


Hotel Zielone Zacisze

Ocena wg gości targowych: 4

Nowy obiekt położony w sercu Pasma Oblęgorskiego Gór Świętokrzyskich przy trasie wojewódzkiej Kostomłoty - Strawczyn, w odległości 10 km od Targów Kielce. Do dyspozycji gości przytulne i kompleksowo wyposażone pokoje, klimatyzowana sala konferencyjna oraz restauracja. Zadaszony letni ogródek umożliwiający organizację imprez plenerowych z grillem.

hotele-eliot HOTEL ELIOT
Ocena wg gości targowych: 3,5

Hotel-zajazd położony w miejscowości Brudzów koło Morawicy w odległości ok. 20 km od Kielc. Obsługa bardzo dobra, standard pokoi dobry, gastronomia bardzo dobra. Możliwość skorzystania z basenu letniego, grilla, ciekawy eco-ogród.