TARGI KIELCE OFERUJĄ PAŃSTWU POMOC
W REZERWACJI NOCLEGU PODCZAS POBYTU NA TARGACH

Zamówienie prosimy przesłać na adres: 

e-mail

Karolina Wychowniec
wychowaniec.karolina@targikielce.pl        

e-mail

Anna Kubicka
kubicka.anna@targikielce.pl


lub na nr faxu 41 365 12 03


W przypadku, jeśli hotel, z którym podpisaliśmy umowę o współpracy, zastosuje inne ceny dla klientów Targów zakwaterowanych za pośrednictwem TK, zwracamy różnicę między ceną zapłaconą a ustaloną z hotelem w obowiązującej umowie z TK, po uprzednim udostępnieniu faktury. 

Hotele trzygwiazdkowe (***)

 

 hotele_dudek HOTEL DUDEK
Ocena wg gości targowych: 5

Nowy hotel usytuowany 15 km od Targów Kielce w miejscowości Mniów przy drodze krajowej nr 74. Obiekt posiada doskonały dojazd zarówno od strony Kielc, jak i Łodzi. W hotelu znajduje się 18 komfortowo wyposażonych pokoi o kameralnej atmosferze i ciepłej kolorystyce. Pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w łazienkę, telewizor, lodówkę, sejf, w każdym pokoju jest dostęp do Internetu Wi-Fi. W hotelu znajduje się również restauracja dla 200 osób serwująca wyśmienite dania kuchni polskiej.
 hotele_zlota_roza HOTEL POD ZŁOTĄ RÓŻĄ
Ocena wg gości targowych: 5

Nieduży stylowy hotel usytuowany w centrum Kielc w odrestaurowanej kamienicy z początków XX w. Obsługa dobra, gastronomia bardzo dobra, standard pokoi bardzo dobry.

Do dyspozycji gości zaciszne patio idealne do organizacji imprez dla firm (do 70 osób).
 hotele_miedziana_gora
HOTEL STODÓŁKA
Ocena wg gości targowych: 5

Hotel usytuowany jest 5 km od Targów Kielce, vis a vis Toru Kielce. Atrakcyjna lokalizacja, komfortowe wyposażenie oraz najwyższy standard obsługi są gwarancją najlepszych warunków do wypoczynku i spotkań biznesowych. Gastronomia bardzo dobra, standard pokoi – bardzo dobry. Hotel oferuje 80 miejsc noclegowych w 27 eleganckich pokojach 2-osobowych z możliwością dostawki, z czego 9 to luksusowe apartamenty. Każdy z pokoi posiada łazienkę, telewizor, telefon, dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.
 hotele_dal HOTEL DAL
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel DAL usytuowany jest w centrum miasta, nieopodal stacji PKP i dworca autobusowego. Lokalizacja hotelu zapewnia dogodny dojazd do Targów Kielce. Hotel dysponuje pokojami o wysokim standardzie z dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości drink bar. Hotel posiada trzy sale konferencyjne oraz parking monitorowany.
 hotele_lesny_dworek HOTEL LEŚNY DWOREK w Cisowie
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel położony w malowniczej okolicy górskiej doliny Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego w odległości ok. 20 km od Kielc, składający się z 2 bezpośrednio ze sobą sąsiadujących obiektów. Duży dworek, hotel z salą konferencyjną i bankietową dla 200 osób, 26 pokoi, z łazienkami i telewizją w cyfrowej jakości. Możliwość organizacji szkoleń, konferencji, bankietów oraz imprez plenerowych.
 hotele_olenka HOTEL OLEŃKA
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel przy trasie E7, około 45 km od Kielc. Do dyspozycji gości basen, sauna, jacuzzi. W każdym pokoju dostęp do internetu. Na terenie hotelu bacówka, w której można organizować imprezy dla firm. Atrakcją są także wojlery z egzotycznym ptactwem.

HOTEL RYTWIANY
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel usytuowany 60 km od Kielc, w stronę Staszowa. Komfortowo wyposażone, klimatyzowane pokoje, w każdym dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości restauracja, sala koferencyjna, bankietowa oraz klubowa z bilardem.

HOTEL ŚWIĘTOKRZYSKI
Ocena wg gości targowych: 4,5


Hotel położony w Suchedniowie, blisko trasy E7 Warszawa-Kielce. Oferuje gościom pokoje o wysokim standardzie, wyposażone w mini barki, sejfy oraz dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości restauracja, sala bankietowa oraz sala konferencyjna. W pobliżu obiektu znajduje się zalew z możliwością uprawiania sportów wodnych, ścieżki rowerowe i konne, kilka wyciągów narciarskich.
 hotele_gromada_buskozdr HOTEL GROMADA BUSKO-ZDRÓJ
Ocena wg gości targowych: 4
Hotel zlokalizowany jest w częsci uzdrowiskowej miasta obok Parku Zdrojowego. Posiada 50 komfortowych pokoi w tym:23 pokoje 1-osobowe, 24 pokoje 2-osobowe oraz 3 apartamenty.Na terenie hotelu jest całodoba recepcja, restauracja, klimatyzowana sala konferencyjna, wypożyczalnia rowerów,kijków Nordic Walkingu, Wi-Fi, bezpłatny parking. To idealne miejsce na: spotkanie biznesowe, szkolenie, konferencje i sympozja, imprezy integracyjne, bankiety, imprezy okolicznościowe, weekendowy pobyt rodzinny, spokojny relaks we dwoje.
 hotele_orlen MOTEL ORLEN
Ocena wg gości targowych: 4

Niewielki motel w odległości około 40 km od Kielc. W każdym pokoju dostęp do Internetu, bardzo dobrze wyposażone pokoje. Do dyspozycji gości restauracja, sala bankietowa. Parking strzeżony, monitorowany.
 hotele_paradiso HOTEL PARADISO
Ocena wg gości targowych: 4

Hotel o wysokim standardzie, położony w lesie w malowniczej, cichej okolicy, blisko trasy E7 Warszawa - Kielce, około 25 km od Targów Kielce. Dobra obsługa, bardzo dobry standard pokoi, gastronomia - bardzo dobra. W każdym pokoju dostęp do internetu, możliwość zorganizowania dużych imprez plenerowych.
 hotele_senator HOTEL SENATOR w Starachowicach
Ocena wg gości targowych: 4

Hotel usytuowany w odległości 45 km od Kielc. Bardzo dobry standard pokoi, dobra gastronomia, bardzo dobra obsługa. Do dyspozycji gości basen, siłownia, sauna, jacuzzi, ścianka wspinaczkowa, kort tenisowy, klub brydżowy.
 hotele_zameczek HOTEL ZAMECZEK w Książu Wielkim
Ocena wg gości targowych: 4

Niewielki hotel przy trasie Kielce - Kraków. Komfortowy obiekt o wysokim standardzie położony w odległości około 70 km od Kielc. Do dyspozycji gości siłownia, sauna, kawiarenka internetowa. Bardzo dobra obsługa, bardzo dobra gastronomia, bardzo dobry standard pokoi.
hotele_stary_mlyn

Stary Młyn Hotel
Ocena wg gości targowych: 4

Hotel usytuowany w Suchedniowie w zabytkowym XIX wiecznym młynie. Obiekt dysponuje stylowo urządzonymi, przestronnymi pokojami z darmowym dostępem do Internetu oraz Restauracją oferującą wyśmienitą kuchnię. To idealne miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne oraz różnego typu imprezy okolicznościowe.

 Miodowy Młyn w Opatowie APARTAMENT

Hotel Miodowy Młyn***

Hotel o wysokim standardzie w odległości 60 km od Kielc przy trasie Kielce - Lublin DK74. Nowoczesne wnętrza, zaplecze konferencyjno - szkoleniowe, profesjonalna obsługa zapewnią zarówno wspaniały wypoczynek jak i udane spotkanie biznesowe. Lokalizacja umożliwia zwiedzanie miejscowych i okolicznych atrakcji turystycznych: Opatów, Sandomierz, Ruiny Zamku Krzyżtopór. 60 miejsc w 26 eleganckich pokojach (w tym 2 apartamenty), stylowa restauracja, zaplecze wellness (sauna, siłownia) w cenie noclegu.