Drony nad Targami Kielce. Kameralne wydarzenie z globalnym efektem

Początki bywają trudne, ale dołączenie do targowego kalendarza kieleckiego ośrodka wystawienniczego propozycji skierowanej do branży Bezzałogowych Statków Powietrznych okazało się „strzałem w dziesiątkę”. IDEa, czyli International Drone Event – annual ma szanse na zajęcie ważnego miejsca na światowej mapie wydarzeń poświęconych dronom.

Drony w Targach Kielce - International Drone Event annual IDEa 2018 Wydarzenie podzielone było na cztery uzupełniające się strefy. W pierwszej z nich – strefie EXPO swoją ofertę zaprezentowali giganci w branży. Najnowsze technologie prezentowali m.in. PIX4D czy DJI. Zwiedzający mogli nie tylko porozmawiać o technicznych właściwościach, ale także zobaczyć  działanie dronów w specjalnej strefie pokazów. Połączenie tych stref owocowało konkretnymi rozmowami biznesowymi.

- W mojej ocenia, jak również w ocenie mojego zespołu są to bardzo obiecujące targi – podsumowała udział swojej firmy Katarzyna Niebrzydowska z DJI Dilectro – formuła na razie jest kameralna, ale zainteresowanie jest ogromne. Odnośnie samych gości mogę powiedzieć, że są to osoby na wysokich stanowiskach, decyzyjne. Jesteśmy mocno zainteresowani udziałem w Targach IDEa w przyszłym roku.

Więcej


Aktualności

Drony nad Targami Kielce

Drony nad Targami Kielce

22.06.2018

Specjalna strefa lotów i pokazy umiejętności najnowszych bezzałogowych statków powietrznych to jedna z atrakcji trwających właśnie premierowych Targów International Dron Event – annual – jedynego tego typu wydarzenia w Polsce.

O bezzałogowych statkach powietrznych w Targach Kielce

O bezzałogowych statkach powietrznych w Targach Kielce

22.06.2018

Małe, zwinne, mogą dotrzeć w każde miejsce. Pomagają, ułatwiają prace, dostarczają danych, redukują koszty. Podczas konferencji International Drone Event - annual profesjonaliści wielu branż zaprezentowali najnowsze i profesjonalne rozwiązania wykorzystania dronów przez rynek komercyjny.

Drony DJI na Targach IDEa

Drony DJI na Targach IDEa

19.06.2018

DJI to obecnie potentat na rynku dronów. Zasłynął z konsumenckiej serii Phantom a także z przemysłowych dronów serii Matrice. Podczas Targów IDEa zaprezentowane zostaną wszystkie najważniejsze modele tej marki , będzie można również zobaczyć jak radzą sobie w akcji.

 IDEa z kamerami termowizyjnymi

IDEa z kamerami termowizyjnymi

19.06.2018

"Wznosimy termowizję na najwyższy poziom - nowości marki Flir w zakresie kamer termowizyjnych dla dronów" - to temat prelekcji, którą podczas konferencji na Targach IDEa przedstawi firma EuroProGroup


Organizator:

centrum kongresowe  

Partner:

nadowski instrumenty geodezyjne

IGT Nadowski to firma specjalizująca się od 25 lat w wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla geodezji, budownictwa oraz innych branż inżynieryjnych.  Spółka Nadowski jako czołowa Polska firma specjalizująca się w nowoczesnych technologiach w inżynierii jest generalnym dystrybutorem w Europie marki Altus Intelligence, producenta kompletnych, niezawodnych, wielozadaniowych Bezzałogowych Systemów Lotniczych. 

Wspierają nas:

wiat dronów dla pilota