Trzecia edycja AtoPsoriaDerm zgromadziła ponad 400 osób i 30 firm w Targach Kielce

Ogólnopolskie wydarzenie edukacyjno-promocyjne skierowane dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce rokrocznie przyciąga wielu gości

Łuszczyca to problem dotykający blisko miliona osób w Polsce. Jest to niezakaźna choroba genetyczna, której towarzyszą nieestetyczne zmiany na skórze, przez co wciąż spotyka się z niezrozumieniem społeczeństwa. Duża liczba zwiedzających potwierdza potrzebę organizacji tego typu spotkań.

Uczestnicy trzeciej edycji targów AtoPsoriaDerm mieli okazję zapoznać się z gamą najnowocześniejszych preparatów, przeznaczonych do pielęgnacji skóry łuszczycowej, problematycznej i wspomagających proces leczniczy. Podczas wydarzenia można było skorzystać z wiedzy konsultantów, którzy udzielali informacji w zakresie leczenia dermatoz i ośrodków, w których te terapie można realizować.

Ubiegłorocznym targom AtoPsoriaDerm towarzyszyła konferencja dotycząca problemów organizacyjnych i medycznych związanych z profilaktyką i leczeniem chorych na łuszczycę w Polsce. Zwiedzający mogli również uzyskać wiedzę na temat uzyskania dostępu do skutecznej terapii.

Wydarzenie w Targach Kielce powstało z inicjatywy Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Razem Raźniej” ze wsparciem  Koalicji na Rzecz Walki z Łuszczycą i Łuszczycowym Zapaleniem Stawów.Aktualności

Daj się odkryć – czyli wyjątkowa wystawa „Biedronki w ogrodzie” podczas Atopsoriaderm

Daj się odkryć – czyli wyjątkowa wystawa „Biedronki w ogrodzie” podczas Atopsoriaderm

08.06.2019

Kilkanaście zdjęć z „biedronkowej” sesji, która powstała wiosną w ogrodzie włoskim dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach można podziwiać podczas targów Atopsoriaderm 2019 w Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Można także zrobić sobie zdjęcie…

Produkty kosmetyczne od Sensolium na AtoPsoriaDerm

Produkty kosmetyczne od Sensolium na AtoPsoriaDerm

06.06.2019

Na III Targach dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry zaprezentuje się marka Sensolium.

Pierwszy polski podręcznik dotyczący atopowego zapalenia skóry

Pierwszy polski podręcznik dotyczący atopowego zapalenia skóry

07.05.2019

Książka pt. „Atopowe Zapalenie Skóry” napisana pod redakcją prof. Joanny Narbutt oraz prof. Rafała Pawliczaka to nowość od wydawnictwa Termedia. Jest ona skierowana nie tylko do specjalistów, ale może również stanowić cenną wiedzę dla każdego pacjenta cierpiącego na to schorzenie.

Ponad 400 osób na targach AtoPsoriaDerm w Targach Kielce

Ponad 400 osób na targach AtoPsoriaDerm w Targach Kielce

16.06.2018

Bezpłatne targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce zgromadziły 30 firm, odwiedziło je ponad 400 osób.


Organizatorzy:

Targi Kielce - logo więtokrzyskie stowarzyszenie chorych na łuszczycę koalicja na rzecz walki z łuszczycą

 

Patronat: 

nfz oddział świętokrzyski    
atopsoria - patronat - konsultant krajowy w dziedzinie dermatologii i wenerologii atopsoria - patronat - konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii rzecznik praw obywatelskich


Patronat medialny:

portale medyczne kobiety i medycyna  
Echo Dnia poradnik zdrowie poradnik zdrowie
medycyna praktyczna Radioklinika  apteka press
swiat zdrowia dermatopik  dermatolog
termedia ziko dla zdrowia rodzina zdrowia


Polecamy:

febumed    
     


Partnerzy medialni

banner
banner