11-12 VII 2020

najlepsze projety tuningowe z polski i zagranicy Ekscytujące pokazy driftu, kilkaset tuningowanych i luksusowych modeli aut z całego świata to tylko część z niespodzianek, które czekają na odwiedzających VIII już edycję DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL. Zapraszamy od 29 do 30 czerwca do Targów Kielce!

To 2 dni wyjątkowych atrakcji dla fanów motoryzacji! Odwiedzający Targi Kielce w ostatni weekend czerwca będą mieli okazję zobaczyć emocjonujące, dynamiczne przejazdy drifterów, najlepsze projekty tuningowe z polski i zagranicy, dritującą ciężarówkę, do tego po raz pierwszy zobaczymy Super OES, prezentacje wystawców, nie zabraknie także zawodów Car Audio, czy Monster Truck’a. Ostatnia edycja imprezy przyciągnęła do Targów Kielce 15 tysięcy zwiedzających. Wakacyjną zabawę urozmaici niesamowita atmosfera wydarzenia oraz specjalna strefa foodtrucków. Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja będzie jeszcze lepsza!

Wystawa daje wyjątkową możliwość zaprezentowania profesjonalnych usług i najlepszych produktów niezbędnych do efektownej modyfikacji aut oraz tuningu. Chętni będą mogli dokonać bezpłatnego pomiaru ciśnienia akustycznego w swoim samochodzie. W czasie wydarzenia będzie można odkryć wszelkie tajniki mocy, pojemności silnika, przyspieszenia, a także konstrukcji i designu każdego auta. Targi są niepowtarzalną okazją do spotkania z przedstawicielami klubów tuningowych, właścicielami warsztatów samochodowych, firmami motoryzacyjnymi oraz miłośnikami aut z Polski i zagranicy. DUB IT! Inter Cars Tuning Festival to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń, a także perspektywa nawiązania nowych kontaktów biznesowych i sprzedażowych.