Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION

4insulation - targi izolacji przemysłowych

Pierwsza kielecka edycja targów 4Insulation za nami!

Branża izolacji przemysłowych spotkała się w Targach Kielce po raz pierwszy. Wydarzenie 4Insulation odbyło się między 27 a 28 lutego, przyciągając czołowe firmy oraz profesjonalnych zwiedzających.

Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION została przeniesiona do Targów Kielce. Do tej pory wydarzenie obywało się w innym mieście – nowe możliwości, jakie daje kielecki ośrodek wystawienniczy wykorzystali czołowi liderzy branży. Nie zabrakło więc przedstawicieli MABI AG, Rocwool czy Ziegler.

Wydarzenie dla profesjonalistów

Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4Insulation to wydarzenie, które przyciągnęło wielu profesjonalnych zwiedzających. Jak zgodnie podkreślali wystawcy – nie brakowało spotkań biznesowych, pytań o ofertę firm i wymiany doświadczeń.

Co warte podkreślenia targi stały się także platformą do spotkań przyszłych instalatorów – wśród zwiedzających pojawiły się bowiem osoby przygotowujące się do zawodu.

Konferencja Heat not Lost

konferencja heat not lost podczas targów izolacji przemysłowej 4insulation Organizatorzy targów postawili także na szerzenie wiedzy. Konferencja Naukowo-Techniczna „ HEAT NOT LOST” przyciągnęła wielu zainteresowanych słuchaczy, a tematy poruszane podczas spotkania dotyczyły izolacji i efektywności energetycznej.

Organizatorem spotkania była Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju, która na konferencję zaprosiła prelegentów z polski i zagranicy. Całość spotkania podzielono na trzy segmenty. Pierwszy traktował o wytwarzaniu energii elektrycznej i ciepła  w wysokosprawnej kogeneracji. Drugi z paneli dotyczył poprawy efektywności energetycznej urządzeń i instalacji wykorzystywanych w procesach przemysłowych, trzeci zaś izolacji instalacji przemysłowych.

Targi w dobrym towarzystwie

Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4Insulation obyły się równocześnie z XXII Międzynarodowymi Targami Energetyki i Elektrotechniki ENEX, XVII Targami Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia, XX Targami Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech oraz II Salonem Green City Expo. Wydarzenia w Targach Kielce odwiedziło ponad 6 tysięcy zwiedzających.