XV Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO - TIL

znaki drogowe na targach traffic-expo Technologiczne nowości podczas TRAFFIC–EXPO – TIL 2019

Systemy zarządzania ruchem, oznakowanie, inżynieria ruchu, urządzenia ostrzegania o niebezpieczeństwie czy ekrany i bariery dźwiękoszczelne – to wszystko, w najbardziej nowoczesnych wersjach prezentowali wystawcy XIV Międzynarodowych Targów Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL, które odbyły się od 14 do 16 maja 2019 roku w Targach Kielce

Tegoroczna edycja targów TRAFFIC-EXPO – TIL koncentrowała się wokół innowacji w infrastrukturze dla: transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego, a także wokół utrzymania istniejącej sieci komunikacyjnej. Podczas 14. odsłony TRAFFIC-EXPO – TIL można było zaobserwować branżowe trendy i kierunki rozwoju tego sektora w Polsce i Europie. Uzupełnieniem bogatej oferty technologicznej były firmy projektowe i wykonawcze, a także przedsiębiorstwa związane z obiektami usługowymi, jak: stacje benzynowe, parkingi czy motele. Nowością podczas tegorocznych targów była I edycja Wystawy Sprzętu do Utrzymania Dróg Muneq Expo.

targi infrastruktury drogowej traffic-expo W tym samym czasie, w Targach Kielce odbywały się jeszcze 3 wystawy związane z infrastrukturą drogową – AUTOSTRADA-POLSKA, ROTRA i Salon EUROPARKING. Zajęły one łącznie ponad 15 tysięcy metrów powierzchni wystawienniczej. W halach oraz na terenie zewnętrznym zaprezentowało się 261 firm z 18 krajów całego świata, Wszystkie cztery wydarzenia związane z budownictwem infrastrukturalnym przyciągnęły do kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego ponad 10.500 gości. W ramach wystaw odbyło się aż 11 branżowych konferencji, seminariów i debat. Zwiedzający mieli okazję zobaczyć najnowocześniejsze maszyny i pojazdy budowlane na terenie zewnętrznym, skorzystać z symulatorów maszyn czy przetestować pojazdy specjalistyczne.  

Kolejna edycja targów TRAFFIC-EXPO – TIL zaplanowana została na maj 2020.