VII Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER

stom-laser

Kolejna edycja targów STOM-LASER - ważnej imprezy organizowanej w Kielcach ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2020 roku.

Targi stom-LASER organizowane w Targach Kielce od ponad siedmiu lat gromadzą z roku na rok coraz więcej wystawców, zarówno z Polski jak i zza granicy. Kolejna edycja tych targów zapowiada się na wyjątkową. Świadczy o tym olbrzymie zainteresowanie firm, które już rezerwują powierzchnię pod ekspozycję targową. Planują prezentację kolejnych maszyn i urządzeń, podkreślając wysoką jakość i profesjonalnych zwiedzających, którzy przyjeżdżają na kieleckie targi. Ostatnia edycja to rekordowa liczba ponad 16 tysięcy zwiedzających. Zaprezentowano im najnowocześniejsze maszyny i technologie, m.in.: laserową obróbkę metali, automatyzację oraz mechanizację procesów produkcyjnych, wykonawstwo i regenerację części maszyn i narzędzi, a także spawanie laserowe, hybrydowe, hartowanie laserowe czy deponowanie laserowe. 

Wśród firm, które prezentowały się na targach można było zobaczyć ofertę m.in. firmy: YAMAZAKI MAZAK, NIXXON, ABH, BAYKAL Makina, BYSTRONIC, TRUMPF, CRIPPA, EAGLE, Jet System, LVD Polska, POLCOM, POL-SVER, POLTEKNIK, SPI Lasers UK, STIGO, TOP-METAL, UNI-KAT, MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V., DS-Laser oraz wiele innych – zobacz pełną listę firm.

Od kilku lat zauważalny jest również systematyczny wzrost liczby firm z sektora stom-MARKING – znakowania laserowego.

W skład „Przemysłowej Wiosny” - organizowanej co roku w Targach Kielce - obok targów STOM-LASER wchodzą również m.in.:  STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM- ROBOTICS, SPAWALNICTWO, WirtoProcesy, DNI DRUKU 3D oraz Targi Elektroniki i Automatyki (TEiA).

Zapraszamy do Targów Kielce w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2020 r.