XIII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

stom-tool

Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 

Jedną z najważniejszych imprez cyklu były Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. „Przemysłowa Wiosna” odbędzie się po raz kolejny w Targach Kielce w dniach 31 marca do 2 kwietnia 2020 roku.

Pozytywny odbiór w ubiegłych latach wśród wystawców i odwiedzających wydarzeń „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”, jest dowodem na to, że cykl jest jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi STOM-TOOL urosły do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej - poświęconej narzędziom maszynom CNC do obróbki metali - cenionej wśród wystawców w kraju jak i za granicą. Podczas ostatniej edycji targów STOM-TOOL pojawili się liczni producenci obrabiarek, którzy zaoferowali ponad 16 tysiącom zwiedzających maszyny i urządzenia najwyższej klasy.

stom-tool „Ta kompleksowa Wystawa cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Dowodzi, że można biorąc w nich udział nawiązać nowe kontakty handlowe i sprzedać przywiezione na prezentacje maszyny a bliskość odbiorców - w tym szczególnie - z sektora przemysłu lotniczego (bliskość m.in. Doliny Lotniczej) gwarantuje wysoką „jakość” zwiedzających” – mówi Piotr Pawelec Dyrektor Projektu.

Ostatnia edycja to ponad 600 firm (Wystawcy, Współwystawcy i Firmy Reprezentowane) z 30 krajów świata. Powierzchnia wystawiennicza to już 7 hall wystawienniczych (36.000 m2) i prezentacja najnowocześniejszych maszyn i urządzeń. Prezentowały się firmy między innymi z Austrii, Belgii, Bułgarii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Izraela, Japonii, Korei Południowej, Litwy, Luksemburga, Niemiec, Portugalii, Rosji, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Tajlandii, Turcji, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch i Stanów Zjednoczonych). Wystawcy podkreślają, że „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” to niezwykle udana impreza, że jest powyżej ich oczekiwań - zarówno pod względem sprzedaży maszyn i urządzeń jak i ilości, i jakości Zwiedzających (w ponad 90% są to osoby z decyzyjno-menadżerskiego sektora firm).