XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE

agrotravel

XI edycja AGROTRAVEL&ACTIVE LIFE podczas targów SLOW LIFE. Gościem specjalnym będzie Mela Koteluk.

XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE już w dniach  30 listopada – 1 grudnia 2019 r. w Tagach Kielce

SLOW LIFE to nowa filozofia, która opiera się na zwolnieniu tempa życia, zrezygnowaniu z niezdrowego jedzenia typu fast food, czy ograniczeniu nadmiaru obowiązków.

Idea SLOW LIFE znana jest już na całym świecie i coraz częściej taki styl życia doceniają także Polacy. Dziś ta filozofia to nie tylko slow food, ale i slow cosmetics, travel czy slow business. Nowa idea bez wątpienia coraz częściej obejmuje coraz to nowsze obszary naszego życia.

Tegoroczne targi rozpocznie konferencja towarzysząca wydarzeniu pn.: Marka terytorialna jak ją kreować, wzmacniać i promować z korzyścią dla gospodarki turystycznej?”. Spotkanie połączone z panelami dyskusyjnymi z pewnością pozwoli wypracować najlepsze rozwiązania, które można wykorzystać podczas budowania i kreowania danej marki. Nie zabraknie także najważniejszych informacji dotyczących rozwoju biznesu czy wprowadzaniu innowacji.

Weekendowe wyjazdy coraz częściej cieszą się uznaniem wszystkich tych, którzy chcą wypocząć blisko natury, z dala od zgiełku miast. Podczas wydarzenia, wystawcy zaprezentują wszystkim zainteresowanym nowy trend wypoczynku, który coraz częściej wybierają ludzie na całym świecie.

agrotravel 2016 - galeria 04 Wydarzenie pod wspólnym hasłem SLOW LIFE łączy ze sobą 4 imprezy branżowe: Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE - odpoczynek na łonie natury, swojskie przysmaki, formy aktywnego spędzania czasu, pomysły na weekendy w Polsce, II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE - produkty eko: jedzenie, kosmetyki, środki czystości, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO - nietuzinkowe produkty polskiego rzemiosła oraz IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY - zdrowie i uroda w jednym.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Mela Koteluk, która 30 listopada zaczaruje scenę i wyjaśni, czym jest filozofia życia SLOW LIFE.

Zapraszamy w dniach  30 listopada 1 grudnia 2019 r. do Targów Kielce. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje jeden bilet.