VIII Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych MOTO-TECH

mototech-01

Targi Kielce zapraszają na specjalistyczną wystawę dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych, które towarzyszyć będą największej w Europie środkowo-wschodniej wystawie skierowanej do branży związanej z transportem zbiorowym TRANSEXPO.

Na polskim rynku targowym jest wiele wystaw skierowanych do sektora motoryzacyjnego. Jednak zdecydowana większość z nich skierowana jest na zbyt szerokie grono zwiedzających. Prezentują się tam bowiem głównie producenci samochodów osobowych. W rezultacie są to targi dla wszystkich i interesy firm związanych z wyposażeniem stacji diagnostycznych nie są w pełni realizowane. Założeniem Targów Kielce jest zatem stworzenie jedynej w Polsce, specjalistycznej, skierowanej do konkretnego klienta wystawy. Wystawa MOTO-TECH odbędzie się równolegle do dziewiątych targów TRANSEXPO, a to gwarantuje im najwyższą jakość oraz dużą liczbę zwiedzających. Co roku odwiedza je ponad 4000 specjalistów z branży transportu publicznego z Polski i zagranicy.

mototech-02 Na wystawie tej gościmy wszystkich najważniejszych przedstawicieli MPK, PKS oraz liczących się innych przewoźników świadczących usługi transportowe. To odbiorcy, których w jednym miejscu i w tym samym czasie nie spotkają Państwo nigdzie więcej. Biorąc po uwagę fakt, że każde z tych przedsiębiorstw posiada własną stację diagnostyczną – targi MOTO-TECH mogą stać się miejscem prezentacji najnowocześniejszych technik i rozwiązań w diagnostyce motoryzacyjnej.

Targi MOTO-TECH to doskonała okazja do zaprezentowania targowym gościom sprzętu także w sposób dynamiczny.