Wystawa pojazdów klasycznych i youngtimerów

Klasyki w Targach Kielce

Uwielbiasz motoryzację, ale szybsze bicie twojego serca powodują starsze modele? Jesteś właścicielem leciwego, choć pięknego auta? Targi Kielce mają w tym roku propozycje specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy na Classic & Youngtimer Show!

Będzie to pierwsza edycja cyklu imprez w Targach Kielce, prawdziwe święto dla miłośników zabytkowej motoryzacji. To przedsięwzięcie będzie towarzyszyć tegorocznemu FESTIWALOWI TUNINGU DUB IT. Do uczestnictwa dopuszczane będą pojazdy (samochody, motocykle, motorowery) zaprezentowane do 1989 roku (po uprzedniej selekcji) oraz zgłoszone wcześniej pojazdy Złombolowe, które zostaną umieszczone w specjalnej strefie. W szczególnych przypadkach dopuszczamy do udziału pojazdy zaprezentowane po 1989 roku, pod warunkiem, że są wyjątkowe i w najbliższym czasie osiągną status youngtimera.

W halach C i A będzie można zobaczyć ponad 100 wyselekcjonowanych pojazdów zabytkowych.

Kto może zaprezentować się na Classic & Youngtimer Show?

Mogą to być kluby, wystawcy indywidualni oraz firmy z branży pojazdów zabytkowych. Idea jaka nam przyświeca to JAKOŚĆ, a nie ilość, stąd selekcja wystawców. Tylko zaakceptowane pojazdy mogą wziąć udział w naszej imprezie. Zgłoszenia możecie wysyłać za pomocą (mail lub formularz zależnie jak ustalimy) do dnia 30.06.2018. Naszym celem jest stworzenie najlepszej w Polsce wystawy pojazdów zabytkowych, gdzie nic nie dzieje się z przypadku, gdzie każdy znajdzie coś, dzięki czemu będzie mógł przenieść się w klimat minionych epok.

Jak rozumiemy pojęcia: klasyk i youngtimer?

Wedle naszej oceny klasyki to pojazdy wyprodukowane do 1970 roku, a youngtimery to pojazdy z lat 1970-1989. Ta zasada będzie nam przyświecała podczas selekcji wystawców.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, odwiedzenia naszej strony internetowej, fanpaga, instagrama oraz uczestnictwa w imprezie Classic & Youngtimer Show.