31 III - 2 IV 2020

Dni Druku 3D w pełnym wymiarze w Targach Kielce

Jest to wydarzenie które zaczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim „WSPAK” a teraz nosi miano najważniejszego spotkania branży w naszej części Europy. Dni Druku 3D towarzyszące do tej pory „Przemysłowej Wiośnie w Targach Kielce” stają się obecnie jednym z ważniejszych elementów tego cyklu wystaw. Wydarzenie zorganizował SIT Polska. 

dni druku 3d Dni Druku 3D podczas „Przemysłowej Wiosny” w Targach Kielce każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży, gdzie uznawane są za największą tego typu imprezę w Polsce. Z roku na rok gromadzi ona coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. Tegoroczną ekspozycję obejrzało przez trzy dni 14 tysięcy zwiedzających. W targach uczestniczyli również przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawili się na nich wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z roku na rok wydarzenie zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. Tegoroczna edycja była wyjątkowa z uwagi na rozpoczynające się w Polsce kolejne programy finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Wiele podmiotów związanych z przemysłem, edukacją i innymi branżami miało okazję znalezienia możliwości wdrożenia nowych technologii.

Więcej informacji o Dniach Druku 3d oraz zgłoszenia dla wystawców: www.dnidruku3d.pl


Organizator:    

 

logo_sit_skrot_200px

Sponsorzy:

dni druku 3d 2019 - sponsorzy


mm Magazyn Targowy


Aktualności

Wystawcy DNI DRUKU 3D nagrodzeni

Wystawcy DNI DRUKU 3D nagrodzeni

27.03.2019

Podczas wieczoru w kręgielni organizatorzy DNI DRUKU 3 D docenili najlepsze produkty i najciekawsze stoiska targów.

O bionicznej trzustce i nie tylko - Seminarium Druku 3D już po raz jedenasty.

O bionicznej trzustce i nie tylko - Seminarium Druku 3D już po raz jedenasty.

26.03.2019

Razem z pierwszym dniem targów wystartowała kolejna edycja Seminarium Druku 3D, towarzysząca Dniom Druku 3D i targom STOM w Kielcach. Wstęp na prelekcje, które odbywają się od 26 do 28 marca jest wolny.

Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10Mpix podczas Dni Druku 2019

Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10Mpix podczas Dni Druku 2019

26.03.2019

Podczas tegorocznych Dni Druku firma SMARTTECH zaprezentuje premierowo swoje najnowsze rozwiązanie - MICRON3D color10Mpix. Urządzenie pozwala na zebranie pełnej geometrii obiektu, a ponadto pozyskuje informacje o kolorze każdego punktu pomiarowego.

PRZEMYSŁOWA WIOSNA  zawitała

PRZEMYSŁOWA WIOSNA zawitała

26.03.2019

Pracujące maszyny o łącznej masie 1 400 ton, 890 wystawców z 30 krajów, liczna reprezentacja firm z Turcji i Chin, spektakularne premiery i innowacyjne technologie – od wtorku 26 marca Targi Kielce zamienią się w najnowocześniejszą fabrykę w Polsce.


Główny Patron Medialny:

elektronika praktyczna

e-Patron Medialny:

elektroda

forum cnc


Patronat medialny

cd3d prind mechanik eletkronika praktyczna automatyka online
opakowania 3D CAD wiat druku 3d przegląd techniczny automatyka
tworzywa-org radio em wrota świętokrzyskie zrobotyzowany staleo

MM Magazyn Control Engineering Polska Radio Kielce    

Partnerzy medialni

banner
banner