BLOK KONFERENCYJNO–WARSZTATOWY

towarzyszący

X Międzynarodowym Targom Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE 2018 w Kielcach

 

 

Wydarzenie to odbędzie się w dniach 20 i 21  kwietnia 2018 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1. Równolegle w halach targowych odbywać się będą X Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL&Active Live.

Konferencja i warsztaty skierowane są do odbiorców zainteresowanych tworzeniem, wzmacnianiem, rozwojem oraz promocją turystycznych marek terytorialnych, a także własnych produktów turystycznych, np. w zakresie turystyki prozdrowotnej i aktywnej, turystyki na obszarach wiejskich, itp. Jak wzmacniać markę terytorialną, jak tworzyć wizerunek swojego przedsiębiorstwa, jak wzmocnić swój produkt turystyczny i zwiększyć jego sprzedaż, jak zarządzać marką, jak czerpać korzyści z jej siły i jak to robią inni? Jak odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku? Na te i inne pytania padną odpowiedzi właśnie podczas konferencji oraz warsztatów tematycznych. Prelegenci z Polski i zagranicy, zaproszeni do Kielc, przedstawią ciekawe studia przypadku, przykłady zarządzania markami, dobre polskie i europejskie praktyki.

Zapraszamy również na spotkania B2B. Podczas spotkań będziecie Państwo mieć okazję bezpośredniej rozmowy z tour- operatorami, reprezentującymi nie tylko polskie,  ale także zagraniczne biura podróży (Ukraina, Holandia lub Niemcy). Będzie to także okazja do wymiany poglądów z ekspertami  z zakresu turystyki, w szczególności prozdrowotnej i aktywnej, innowacji w turystyce, marketingu turystycznego itp. (będą to głównie prelegenci konferencyjni oraz prowadzący sobotnie warsztaty). Spotkania B2B kierowane są do wszystkich, którzy pragną poszerzyć kanały dystrybucji, wprowadzić do oferty nowe elementy, skonsultować z ekspertami wybrany temat. Szczegółową listę tour-operatorów oraz ekspertów, z którymi umówimy dla Państwa rozmowy przekażemy po przesłaniu nam formularza zgłoszeniowego. W załączeniu przekazuję program konferencji, program targów, formularz zgłoszeniowy i informacje organizacyjne.

Mając na uwadze kwestie organizacyjne, będę wdzięczny za odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 30 marca 2018 r. na adres: a.chalacinska@swietokrzyskie.travel,  tel. 41 364 80 57 wew. 25.