KIDS’ TIME STAR to prestiżowe wyróżnienie przyznawane jedynie podczas Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. Wśród zgłoszonych do konkursu produktów jury, składające się z ekspertów specjalizujących się w produktach dla dzieci oraz przedstawicieli mediów parentingowych, wybiera najbardziej innowacyjne i najciekawsze rozwiązania dla dzieci i rodziców.

W skład dotychczasowego jury wchodzili, m.in. : Marek Jankowski, dr Ewa Bujak (moovie.edu.pl), Magdalena Kordaszewska (Zabawkowicz.pl), dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina (Instytut KOMAG), Maria Górecka (Mamygadzety.pl), Daniel Kotyras (bubukids.pl), Michał Wiśniewski (TÜV Rheinland Polska), Marta Istelska (Tylem.pl) oraz przedstawiciele Instytutu Włókiennictwa.

 

Poniżej lista laureatów KIDS’ TIME STAR 2019

Kategoria: Artykuły dla rodziców i dzieci 

SOFI to aż 4 funkcje w jednym: łóżeczko, kołyska, kojec i łóżko turystyczne. Dzięki opcji ustawienia materaca na 2 poziomach można go używać od pierwszych dni życia dziecka aż do 3 lat. Bezpieczeństwo łóżeczka zostało zatwierdzone w testach, wykonanych przez renomowane laboratorium INTERTEK. 

 

 
 Kategoria: Foteliki dziecięce

AVIONAUT AeroFIX RWF to nowoczesny fotelik w kategorii 67-105 cm i do 17,5kg  zgodnie z nową homologacją I-Size – ECE R-129. Spełnił przy tym rygorystyczne normy szwedzkiego testu instytutu VTI – Plus Test. Fotelik został zaprojektowany tak, aby można przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy aż do 105 centymetrów wzrostu. W foteliku zastosowano innowacyjny system ochrony bocznej, który ogranicza do minimum zagrożenie podczas zderzenia bocznego.

 

  Kategoria: Odzież, obuwie i tekstylia

Sukienka do porodu z rozpięciami z przodu do karmienia i kangurowania oraz z rozpięciem na plecach na całej długości. Ma głębokie rozpięcia z przodu dające możliwość kangurowania maluszka od razu po porodzie i później w domu, zapięcie na napy i magnesy ułatwiające szybką i wygodną obsługę przy karmieniu oraz rozpięcie z tyłu na całej długości ułatwiające: wykonywanie badań takich jak USG i KTG, masaż lędźwi w czasie porodu, podanie znieczulenia zewnątrzoponowego oraz zdjęcie sukienki po porodzie.

 

Kategoria: Wózki dziecięce

Każdy dzień jest inny, podobnie jak każde dziecko i każdy rodzic. Dlatego właśnie możesz skonfigurować wózek Thule Sleek odpowiednio do potrzeb swojej rodziny - zaraz po narodzeniu dziecka i później, gdy maluch będzie rosnąć. Skonfiguruj wózek Thule Sleek tak, jak chcesz - dodaj gondolę, siedzenie dla rodzeństwa lub fotelik samochodowy, zabierz ze sobą jedno, dwoje lub nawet troje dzieci, zamontuj siedzenie przodem w kierunku rodzica lub w kierunku jazdy.

 


 

 Kategoria: Zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku od narodzin do 3 Lat

Smutkozjadki magnetyczne można przyczepić do każdej metalowej powierzchni, jak na przykład drzwi do lodówki. Są one wyjątkowe, ponieważ pełnią dwie bardzo ważne role. Po pierwsze, można im powierzyć wszystkie nasze troski i zmartwienia - tak samo jak ich większym kolegom i koleżankom. Mogą służyć także jako kolorowa "skrzynka pocztowa" dla rodzinnych notatek ("Nie zapomnij drugiego śniadania do szkoły."), obowiązków ("Posprzątaj swój pokój!") lub wyrazów miłości ("Kocham Cię. Mama").

 

 Kategoria: Zabawki dla dzieci powyżej 3 roku życia

Zupełnie nowe Mini Waffle to nowatorski, miękki, przypominający w dotyku gumę materiał o znanym nam kształcie. Pomniejszony rozmiar daje znacznie większą mobilność oraz całkiem nowe możliwości. Dzięki nowej technologii produkcji, klocki dają się wyginać oraz są ciche i bezpieczne w zabawie. Dzieci mogą tworzyć nowe budowle o znacznie mniejszym formacie.

  

Nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w 2020 roku.