Blogosfera na targach KIDS' TIME 2019 

Blogerki i blogerzy, których będzie można spotkać podczas targów dziecięcych w Kielcach


Super mama, super kobieta

Justyna Bekier

super mama,super kobieta Mam na imię Justyna, jestem mamą, partnerką, potem zielarką, specjalistą ds. żywienia, blogerką. Mój blog to mieszanka macierzyństwa, zdrowego stylu życia, babskich spraw, szczypta humoru. Nie zapominam również o sobie, staram się spełniać swoje marzenia, czego uczę też mojego synka, bo marzenia są po to by je realizować. Od września zaczynamy przygodę z edukacją domową, więc jestem również nauczycielem.  Robię to co lubię, to moja pasja.

 

Matkazywicielka.pl

Marta Lewandowska-Sobolewska

matka żywicielka Zywicielka.pl to świat widziany oczami Marty, jak sama o sobie mówi, kiedyś była dziennikarką, dziś jest szczęśliwym człowiekiem. Nie bojącej się trudnych tematów mamy nie opuszcza poczucie humoru, bo ona jak mało kto potrafi złapać dystans. Podobno, żeby się tego nauczyć potrzebowała trzydziestu lat, trzech synów i przeprowadzki na wieś. Zygmunt (8lat), Teodor (5 lat) i Kazik (1 rok) każdego dnia dostarczają jej inspiracji i powodów do uśmiechu. Dzieląc się tym wszystkim na blogu i Instagramie Marta tworzy wokół siebie zaangażowaną społeczność. Choć jest to nowy adres w blogosferze, możecie być pewni, warto go zapisać, bo o Matce Żywiciele będzie głośno!

 

Świat Karinki

Aneta Kowalska

świat karinki Świat Karinki to blog, który po prostu trzeba znać. To tam najlepiej zacząć poszukiwania inspiracji na prezenty dla dzieci i dorosłych. Jego autorka - Aneta, to kolorowy ptak, który jak mało kto odnajduje się w natłoku najnowszych zabawek, gier i książek dla dzieci. W testach towarzyszą jej niezmienne niezwykle przystojny mąż Paweł zwany Tatinkiem oraz dzieci pięcioletni Noam i prawie dziewięcioletnia Karina. Świat Karinki to także piękne zdjęcia produktowe, moda, dużo kolorów i zachęty dla czytelników do odkrywania świata razem z dziećmi. Koniecznie odwiedźcie też jej pełne inspiracji konto na Instagramie.

 

Mama w formie

mama w formie Karolina Jach / Dagmara Chmielewska / Monika Dzienyńska – Dyk / Marta Sarba

Mama w formie, a właściwie mamy w formie, to my. To także każda kobieta, obecna czy przyszła mama. Kim jesteśmy i co jest naszą misją? Mama w formie to nie tylko poradnik jak ćwiczyć czy jeść zdrowo by być fit, to suma naszych doświadczeń́, jak żyć z dziećmi, pracą, obowiązkami, mężem i nie dać się zwariować w tym zabieganym świecie.

 

Optymisstka


Kinga Półchłopek

optymisstka Nazywam się Kinga Półchłopek mam 31 lat i mieszkam w mieście Scyzoryków. Jestem szczęśliwą żoną zawsze wspierającego mnie męża oraz starszą siostrą uroczych bliźniaczek. W dodatku spełniam się w najcudowniejszej roli jaką jest bycie mamą Iguni oraz Zosi. Zapraszam Was na mojego bloga i życzę miłego czytania.

 

Dwa plus cztery

dwaplus4 Karolina Kaliś / Artur Kaliś

Dwapluscztery to jedyny blog rodziny wielodzietnej,w której oboje rodziców pracuje zawodowo, prowadzi bloga i znajduje jeszcze czas na dzieci. Mieszkamy w Warszawie. Nasz blog to wspólny, spontaniczny pomysł. Powstał kilka miesięcy po tym, jak na świecie pojawił się nasz czwarty skarb. W krótkim czasie blog rozrósł się i w 2016 roku, zdobył pozycję w rankingu Największych Influencerów Parentingowych. Nigdy nie prezentujemy się jako rodzina idealna, bo taką nie jesteśmy. Mamy swoje wady i każdy nauczył się je akceptować. Prowadzimy szalone i pełne biegu życie, w którym zawsze znajdzie się czas na przytulanie i uśmiech. Właśnie takim uśmiechem i brakiem idealizmu staramy się zarażać naszych czytelników.

 

Mama online

mama online Monika Bieniek

Dyplomowany coach, certyfikowany dietetyk, mentor oraz przede wszystkim kobieta, która prowadzi firmę Diet Coaching. Jej misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz wsparcie w zmianie nawyków żywieniowych. Pomogła już wielu kobietom zmienić swoje życie, nauczyć ich zdrowych nawyków, oraz zaakceptować i pokochać siebie. Mieszkanki Kielc mogą często spotkać Monikę w Klubokawiarnii Inna Bajka, gdzie często spotyka się ze swoim teamem Mama Online. Monika motywuje kobiety do zmiany nawyków żywieniowych. Pokazuje, że można być mamą na pełny etat, ale i przedsiębiorczą kobietą.

 

Olomanolo

Kamila Lenart

olomanolo Cześć, mam na imię Kamila i  jestem autorką bloga Olomanolo.pl. Mój blog skierowany jest głównie do mam, które łączą pracę na etacie, wychowywanie dzieci i prowadzenie domu. Tematyka bloga porusza kwestie nie tylko związane z macierzyństwem, ale też te które dotyczą każdej z nas. Zapraszam serdecznie.

 

Dzwoneczkowa

dzwoneczkowa Roksana Prusarczyk

Jako młoda mama założyłam bloga, podobnie jak ja ewoluował on przez ostatnie lata. Do dziś jednak cieszy się zainteresowaniem młodych mam, które szukają przydatnych gadżetów, porad czy chwili odpoczynku. Nie znajdziesz tu lukrowanego macierzyństwa i idealnego ładu. Znajdziesz problemy mamy jak każda inna.  

 

Dziecięce Inspiracje

Katarzyna Hartung

dziecięce inspiracje Dziecięce Inspiracje to blog parentingowo - lifestylowy, który istnieje od lutego 2015 r. Znajdziecie u nas pomysły na urządzenie dziecięcych wnętrz, poznacie nasze pomysły na zabawę i spędzenie wspólnego czasu, zobaczycie miejsca warte odwiedzenia i przeczytacie relacje z naszych wyjazdów. Ponadto znajdziecie u nas akcesoria, zabawki i gadżety dla dzieci i rodziców, ale przede wszystkim poznacie NAS - Julka, zakochaną po uszy Mamę i Tatę.

 

Mamy Gadżety

Marysia Górecka

mamy gadżety Mam kilkuletnie doświadczenie jako mama, więc wiem, że część przedmiotów sprzedawanych młodym rodzicom jest kompletnie zbędna, wiem też, że przedmioty, które dla mnie mogą być wyrzuceniem pieniędzy w błoto, dla kogoś innego będą przedmiotami codziennego użytku. Wiem, że moje dzieci nie muszą mieć nowych rzeczy i jeśli jest taka możliwość staram się kupować przedmioty używane, które często udaje mi się odsprzedać bez straty. Moją największą miłością są wózki dziecięce, ale mam nadzieję, że ilość notek na temat wózków będzie ograniczona na tyle, żeby nie był to blog wózkowy.

 

zaczytana Zaczytana Eliza

Eliza Żywicka

Influencerka zajmująca się książkami dla dzieci i grami dla całej rodziny.

 

Wikilistka

Monika Stanisławska-Lewandowska / Łukasz Lewandowski

wikilistka Oto i ja! Monika, wciąż przed 30-tką, zawsze patrząca w tę jaśniejszą stronę wielbicielka piękna, efektywności i mądrych zmian. Bloguję, fotografuję, pomagam firmom ogarniać komunikację w Internecie, a wieczorami piszę książkę. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch dziewczynek i żona . Autorka kolekcji Vintage Ballons dla La Millou. Fanka dobrej herbaty, skandynawskiego designu, najlepszej jakości słodkości, efektywności i ciągłego samodoskonalenia. ”Wygodna” to mogłoby być moje drugie imię, dlatego osiągnęłam mistrzostwo w ułatwianiu sobie codzienności – także tej z pozoru „nieułatwialnej”, rodzicielskiej. Pomimo tylu etatów niezmiennie z pomalowanymi paznokciami uskuteczniam nadmorski lifestyle i inspiruję tu do lepszego życia. Wymyśliłam i promuję „smartlife” – koniecznie poczytaj więcej o mojej filozofii .

 

Gradanie

Maciek Poleszak / Michał Szewczyk

gradanie W planszówki gramy razem od ładnych paru lat i niemal tak samo długo ostro o nich dyskutujemy. Gra się nam dobrze, pomimo większych lub mniejszych różnic w charakterach i upodobaniach, które szczególnie wychodzą w dyskusjach po partii. Taka jest też idea Gradania ZnadPlanszy - gramy w coś i staramy się na gorąco zarejestrować nasze wrażenia i emocje. Tym chcemy się z Wami dzielić.

 

Fanigier.net

Mariusz Serafin / Michał Buczyński 

fanigier Jesteśmy grupą miłośników gier planszowych, która działa od połowy 2014 roku. Dotychczas zorganizowaliśmy prawie 300 wydarzeń skupiającej się wokół tematyki gier, skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży, dorosłych jak i starszego pokolenia. Uczestniczymy w spotkaniach i konwentach tematycznych, odwiedzamy ciekawe miejsca, które promują lub chcą promować gry planszowe. Organizujemy spotkania w szkołach, kawiarniach, klubach, domach kultury. Piszemy relacje z wydarzeń, w których bierzemy udział, a także recenzujemy gry. Wspieramy działania innych grup lub wydawców. Podczas naszych spotkań koncentrujemy się przede wszystkim na osobach, które… nie znają gier planszowych. Robimy wszystko aby pokazać im jak wiele wartości mają planszówki i jak wiele emocji potrafią dostarczyć. Wybieramy takie gry, które mogą to zagwarantować.

 

Po prostu MAMA

po prostu mama Kinga Wodecka

Kobieta, żona i matka - trzy słowa, które w głównej mierze określają mnie jako całość. Jestem Mamą chłopca o imieniu Piotr, żoną Łukasza. Jestem archeologiem czynnym zawodowo, jako inspektor ochrony zabytków archeologicznych. Kocham moją pracę, bo jest jednocześnie moją pasją! Jestem też rękodzielnikiem- tworzę dla dużych i małych, czym chwalę się na blogu. Jestem osobą otwartą i szczerą, lubię poznawać nowych ludzi, nowe miejsca i rzeczy. Nie boję się wyzwań, co więcej, często sama je stawiam!

 

Biblioteczka Okruszka

Dominika Kuśka / Kamil Kuśka

biblioteczka okruszka Biblioteczka Okruszka to blog poświęcony literaturze dziecięcej oraz edukacyjnym książeczkom dla dzieci godnym uwagi i wartym polecenia.Kocham książki i tą miłością zaraziłam już swoją 2 – letnią córeczkę. Uważam, że książki są cenną pomocą w procesie wczesnego, jak i późniejszego kształcenia. Uczą i poszerzają istniejącą już wiedzę dziecka. Zachęcają do poznawania otaczającego go świata oraz odkrywają przed nim nieznane dotąd obszary. Ciekawy kształt i kolorystyka sprawiają, że nauka staje się dla maluszka czystą przyjemnością już od najmłodszych lat. Zatem kupujmy książki naszym Okruszkom i łączny zabawę z nauką!

 

Mama Bezpiecznego Malucha

Dominika Gano

bezpieczny maluch Jestem nazywana Mamą Bezpiecznego Malucha i funkcjonuję w sieci w dwóch miejscach - na Instagramie i na stronie Kampanii Bezpieczny Maluch. Ponad dziesięć lat temu  porzuciłam stanowisko managera w jednej z międzynarodowych korporacji i zaczęłam pracę na własny rachunek w branży dziecięcej. Blog Bezpiecznego Malucha powstał jako uzupełnienie Kampanii Bezpieczny Maluch, która jest najszerszą w Polsce akcją edukacyjną adresowaną do kobiet w ciąży.  Na swoich stronach w Internecie pokazuję codzienne życie wielodzietnej rodziny (mam czwórkę dzieci) oraz przemycam wiedzę z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa. Czytelnik znajdzie u mnie m.in. wskazówki dotyczące podróży czy zestawienia i testy produktów adresowanych do całej rodziny. Jestem częstym gościem telewizji śniadaniowych.