Razem od 10 lat na targach KIDS' TIME

 

 

Wspólna droga do sukcesu

X edycja targów KIDS’ TIME to dowód na zaufanie, jakim obdarzają Targi Kielce firmy z sektora produktów dla matki i dziecka. Wystawa, liczy sobie  20 000 metrów i ponad 500 wystawców z całego świata. Poniżej prezentujemy firmy, które towarzyszą targom i współtworzą ich sukces od pierwszej edycji.

 

Marko Firma MARKO z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim jest obecna na rynku od 1991 r.
Z 28-letnim doświadczeniem stała się liderem i ekspertem w branży Baby&Kids. Nadrzędną wartością firmy jest troska o bezpieczny, prawidłowy oraz wszechstronny rozwój dzieci. Wszystkie produkty wyróżniające się jakością, innowacyjnością i bezpieczeństwem posiadają standardowe Certyfikaty UE. Firma prowadzi hurtową sprzedaż produktów, poszerza działalność eksportową oraz sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Marko jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem uznanych światowych marek produkujących zabawki i akcesoria dla dzieci, m.in.: BeSafe, Mima, TFK, Tiny Love, K’s Kids, Bloom, Love to dream, Nanobebe, Dreambaby, Miniland. Zapraszamy na stoiska  C-48,E-6,E-7.

 

Euro-Trade Euro-Trade Spółka z o.o, Sp. K. jest firmą działająca na kilku płaszczyznach. Profil działalności obejmuje zarówno produkcję, import i dystrybucję artykułów dla dzieci, szkolnych oraz zabawek. Jest wyłącznym importerem i dystrybutorem marek: GRACO, JANE, BABY JOGGER, ZUMA KIDS, BAM BAM, STARPAK, MEGA CREATIVE oraz PLAYGRO w Polsce, sukcesywnie powiększając portfolio o nowe, prestiżowe na świecie marki. Oferta firmy obejmuje także zabawki BAM BAM, PLAYGRO, MEGA CREATIVE, MY BUBBLE, CRAFT with FUN oraz FISHER-PRICE, a także MATTEL, HASBRO, SPIN MASTER. Zapraszamy na stoiska firmy:  zabawki : A-63, wózki i foteliki: F-22.

 

Playmobil Od 1974r. stworzona przez projektanta Hans Beck zabawka systemowa PLAYMOBIL zaliczana jest do klasyków zabawek dziecięcych. PLAYMOBIL to kolekcje dopracowane do najdrobniejszych szczegółów – od statku pirackiego do szpitala dziecięcego. Od tamtej chwili wyprodukowano juz ok. 3 miliarda małych towarzyszy zabawy z typowym dla nich uśmiechem na każdej figurce. Ponad 30 światów do zabawy rozpowszechnionych jest w około 100 krajach na świecie. Rodzice
i pedagodzy widzą w tej wielokrotnie nagradzanej zabawce systemowej synonim jakości i dobrej zabawy. Zapraszamy na stoisko firmy: C-24.

  

Branża Dziecięca Branża Dziecięca - najlepiej poinformowane czasopismo handlowców. Wszystko o nowościach na rynku takich jak wózki, foteliki samochodowe, akcesoria dziecięce, odzież dla najmłodszych, zabawki oraz gry planszowe. Ponadto praktyczne techniki podnoszące sprzedaż i rozwijające firmę. Oferujemy możliwość skutecznej reklamy, która pomoże wzmocnić sieć dystrybucji. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska wydawnictwa E- 4.

 

Świat zabawek Informacja. Integracja. Edukacja. Zespół Świata Zabawek podpatruje trendy, tendencje, zmiany w prawie oraz kierunkach handlu zabawkami. Cenne źródło informacji dla i o branży dla każdego profesjonalisty. Świat Zabawek to więcej niż magazyn, to medium wokół którego podejmowane są liczne inicjatywy, które budują społeczność branży zabawkarskiej. Strona www [www.swiatzabawek.net], spotkania branżowe, szkolenia i warsztaty – wszystko to uzupełnia wysokiej jakości redakcję prezentowaną na łamach Świata Zabawek. Zapraszamy na stoisko A-75.