metal - strefa kooperacji Strefa KOOPERACJI - nowa formuła podczas targów METAL 2018

„Przemysłowa Jesień” to jedno z największych na świecie i największych w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzeń dla branży odlewniczej. Podczas tegorocznej edycji targów METAL, ALUMINIUM & NonFerMet, HEAT TREATMENT i RECYKLING, utworzona zostanie specjalna Strefa KOOPERACJI. Wszystkie wystawy zaplanowane zostały od 25 do 27 września 2018 w Targach Kielce

Najbliższa edycja wystaw „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce zapowiada się jako największe w swojej historii wydarzenie, a także najważniejsze ze względu na odbywający się w Polsce 73. Światowy Kongres Odlewnictwa.

 

Strefa kooperacji

Z myślą o budowaniu długoterminowych relacji między uczestnikami gałęzi przemysłu odlewniczego i metalurgicznego organizatorzy wydarzeń pod hasłem „Przemysłowej Jesieni” stworzyli specjalną Strefę KOOPERACJI. Jej główną rolą jest osiągnięcie satysfakcjonującego efektu rynkowego poprzez współpracę między danymi przedsiębiorcami. Strefa KOOPERACJI skierowana jest do sektora usługowego dotyczącego, takich zakładów przemysłowych jak: odlewnie, narzędziownie, formiernie, modelarnie, kuźnie, huty i zakłady mechaniczne świadczące wszelkiego rodzaju usługi – w tym: obróbki i przygotowania odlewów, projektowania, prototypowania, jak również szeroko rozumianego podwykonawstwa dla firm ze wszystkich gałęzi przemysłu. Strefa KOOPERACJI to wzajemne wykorzystanie doświadczenia i wiedzy, które pozwolą na wspólne opanowanie systemu gospodarczego dotyczącego metalurgii i odlewnictwa.

 

 

metal - strefa kooperacji

Oferta targowa

Organizatorzy wydarzenia pod znakiem „Przemysłowej Jesieni” zadbali, by oferta targowa skierowana do wystawców była zróżnicowana. Cała ekspozycja poświęcona Strefie KOOPERACJI skoncentrowana będzie w pawilonach F i G kieleckiego ośrodka wystawienniczego. W tej samej hali targowej rozlokowane zostaną firmy z branży druku 3D. Jednocześnie na Druk Metalem planowana jest odrębna ekspozycja z częścią seminaryjno-prezentacyjną, która zostanie poświęcona firmom tylko z tego sektora technologicznego.

 

W ramach udziału w 3-dniowych targach z cyklu „Przemysłowa Jesień” oferowane są różnej wielkości stoiska. Cena zmienia się w zależności od ich wyposażenia:

  • 4 m2 (2 x 2) SZEREGOWE cena 948,00 PLN + VAT
  • 6 m2 (3 x 2) SZEREGOWE cena 1.237,00 PLN + VAT
  • 8 m2 (4 x 2) SZEREGOWE cena 1.526,00 PLN + VAT
  • 9 m2 (3 x 3) SZEREGOWE cena 1.640,50 PLN + VAT
  • 9 m2 (3 x 3) NAROŻNE cena 1.708,00 PLN + VAT
  • 16 m2 (4 x 4) NAROŻNE cena 2.832,00 PLN + VAT  

 

Wizualizacja przykładowego stoiska - stoisko kompaktowe z zabudową i wyposażeniem:

wizualizacja stoiska 9 m kw.


metal - strefa kooperacji

W cenie stoiska kompaktowego zawarte są: ścianki boczne i tylne stoiska, wykładzina, oświetlenie 2 x 75 W, wieszak, kosz na śmieci, fryz z nazwą firmy do 20 znaków, lada informacyjna o wymiarach: 50 x 50 x 100 cm wysokości / opcjonalnie 50 x 100 x 100 lub podest, stół, 2 krzesła i stojak na prospekty.

Opłata rejestracyjna wynosi 225 PLN, zawiera ona wpis do katalogu, karty wejściowe w dowolnej ilości, 1 kartę parkingową (parking jest bezpłatny i nieograniczony pod względem czasowym oraz ilości podłączeń), dostęp do Internetu (WiFi) dla wystawców, list wystawców branżowych i według krajów. 

Oferowany Pakiet Wystawców jest w pełni kompletny. W razie jakichkolwiek uwag prosimy o kontakt z Agnieszką Puchalską na adres puchalska.agnieszka@targikielce.pl, lub pod numerem telefonu (041) 36 51 446 oraz (504) 842 373.

Nie warto zwlekać! Wykorzystaj szansę i zaprezentuj się podczas najważniejszego wydarzenia dla branży odlewnictwa w Targach Kielce.