targi pracy 2018

XXII Ogólnopolskie Targi Pracy wiosną w Targach Kielce

Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. W ubiegłym roku na 110 stoiskach wystawcy zaproponowali oferty na 3600 miejsc pracy w aż 275 zawodach. Targi odwiedziło w ciągu zaledwie trzech i pół godziny 1931 osób.

W tym roku targi odbędą się 16 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali G Targów Kielce.

Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać prezentacji na takie tematy, jak: cele i założenia Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar, Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, czy też o bazie usług rozwojowych – czyli wsparciu dla pracodawców i ich pracowników.

Swój panel poprowadzi również Świętokrzyski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Omówione zostaną nowe programy realizowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób niepełnosprawnych, dofinansowania do wynagrodzenia osób niepełnosprawnych oraz modele wsparcia osób z niepełnosprawnościami w środowisku pracy.

Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły skorzystać z zajęć doradczych. Specjaliści przedstawią jak zabrać się do szukania pracy, udzielą informacji o formach wsparcia oferowanych przez Miejski Urząd Pracy, a także o kulisach rekrutacji – czyli o tym co kandydat wiedzieć powinien.

Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z Austrii, Finlandii, Holandii, Kanady, Irlandii Północnej, Niemiec i Norwegii. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia. Dużym powodzeniem wśród tych drugich cieszy się też Strefa Doradztwa, w której można skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne i porozmawiać ze specjalistami na temat swojej ścieżki kariery.

Zapraszamy na XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Targach Kielce.

 


Organizatorzy:

miejski urząd pracy Targi Kielce - logo

Patronat honorowy: 

Patronat honorowy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta  

Partnerzy:

główny urząd miar PFRON wojewódzki urząd pracy w kielcach
 Akademickie Biuro Karier UJK friendly workplace IBE

Aktualności

Wystartowały XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Targach Kielce

Wystartowały XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Targach Kielce

16.04.2019

W tym roku 95 firm przedstawiło blisko 3670 miejsc pracy w aż 280 zawodach w hali G Targów Kielce.

XXII Targi Pracy w Kielcach - program wydarzenia

XXII Targi Pracy w Kielcach - program wydarzenia

08.04.2019

Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z blisko 10 krajów z całego świata. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia.

Targi Pracy z Patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej

Targi Pracy z Patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej

08.04.2019

W tym roku targi odbędą się 16 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali G Targów Kielce.

Szukasz pracy – odwiedź Targi Kielce

Szukasz pracy – odwiedź Targi Kielce

24.04.2018

Specjalista do spraw marketingu, menadżer do spraw logistyki i magazynowania, księgowy czy listonosz – to tylko kilka z ponad 3500 propozycji pracy jakie będą czekały na odwiedzających XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w środę 25 kwietnia. Wstęp na targi jest bezpłatny i można na nie dojechać bezpłatnymi autobusami.


Partnerzy medialni

banner